Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k ACRA BE53E
Běžná cena 280,05 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický eliptical ACRA BE53E disponuje magnetickou brzdou, ktorá umožňuje navoliť až 16 stupňov záťaže. Váha zotrvačníkového kolesa je 7 kg. Pomocou zotrvačníkového kolesa sa magnetickým systémom nastavuje obtiažnosť cvičenia na elipticale. Tento systém je účinný a zároveň tichý.
Súčasťou elipticalu ACRA BE53E je jednoduchý integrovaný počítač, ktorý pri jazde meria čas, prejdenú vzdialenosť, spotrebu kalórií, tep a tiež rýchlosť. Ďalej počítač meria Body fat (meranie telesného tuku), alebo test fyzickej kondície (RECOVERY).
Dĺžka kroku je nastaviteľná na 32-36 cm, možnosť nastavenia polohy pedálov pre zmenu vzdialenosti voči riadidlám. Rozpätie medzi lyžinami je 18 cm, rozteč nášľapov 24 cm.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné parametre:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 41 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ano |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 24 cm |
| Délka kroku | 36 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 159 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ACR05-BE53E
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 41 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ano |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 24 cm |
| Délka kroku | 36 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Kovové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 159 cm |
| Šířka trenažéru | 61 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ACR05-BE53E
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .