Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Obojručná nakladacia činka SBP20 HMS, ktorú ocenia nielen muži, ale aj ženy. Činka je vhodná na cvičenia ako "BODY Pump alebo Pump FX". Oceľová os je potiahnutá penou, vďaka ktorej je úchop tohto modelu pohodlnejší a zabraňuje poškodeniu dlaní. Činka je po stranách vybavená bezpečnostnými zámkami.
Parametre:
Poznámka:
Parametry
Materiál a provedení závaží
| Materiál závaží | Liatina |
| Povrchová úprava závaží | Pogumované |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 0 cm |
| Šířka | 0 cm |
| Délka | 0 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Požadovaný průměr či vrtání
| Průměr či vrtání | 30 mm |
Materiál a provedení hřídelí
| Typ hřídele | Veľké obojručné hriadele |
| Povrchová úprava úchopové části | Pogumované |
| Typ uzávěru hřídele | Pružinový uzáver |
Činky, kotouče > Kategorie zboží
| Kategorie zboží | Aerobic PUMP Set |
Katalogové číslo ABI17-6-241
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Materiál a provedení závaží
| Materiál závaží | Liatina |
| Povrchová úprava závaží | Pogumované |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 0 cm |
| Šířka | 0 cm |
| Délka | 0 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Požadovaný průměr či vrtání
| Průměr či vrtání | 30 mm |
Materiál a provedení hřídelí
| Typ hřídele | Veľké obojručné hriadele |
| Povrchová úprava úchopové části | Pogumované |
| Typ uzávěru hřídele | Pružinový uzáver |
Činky, kotouče > Kategorie zboží
| Kategorie zboží | Aerobic PUMP Set |
Katalogové číslo: ABI17-6-241
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .