Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Materiál a provedení závaží
| Materiál závaží | Liatina |
| Povrchová úprava závaží | Pogumované |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 21.5 cm |
| Šířka | 21.5 cm |
| Délka | 140 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Požadovaný průměr či vrtání
| Průměr či vrtání | 30 mm |
Materiál a provedení hřídelí
| Typ hřídele | Veľké obojručné hriadele |
| Povrchová úprava úchopové části | Pogumované |
| Typ uzávěru hřídele | LOCK uzáver zacvakávací |
Činky, kotouče > Kategorie zboží
| Kategorie zboží | Aerobic PUMP Set |
Katalogové číslo VF02067
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Materiál a provedení závaží
| Materiál závaží | Liatina |
| Povrchová úprava závaží | Pogumované |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 21.5 cm |
| Šířka | 21.5 cm |
| Délka | 140 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Požadovaný průměr či vrtání
| Průměr či vrtání | 30 mm |
Materiál a provedení hřídelí
| Typ hřídele | Veľké obojručné hriadele |
| Povrchová úprava úchopové části | Pogumované |
| Typ uzávěru hřídele | LOCK uzáver zacvakávací |
Činky, kotouče > Kategorie zboží
| Kategorie zboží | Aerobic PUMP Set |
Katalogové číslo: VF02067
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .