Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k Autotrakčné lehátko ACRA KH777N
Běžná cena 185,64 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Inverzné (autotrakčné) lehátko ACRA KH777N je výborná rehabilitačná pomôcka na uvoľnenie chrbtice, svalov a kĺbov. Ide o najúčinnejší spôsob, ako si uvoľniť bloky na chrbtici, uvoľniť svaly v hornej časti tela a uvoľniť kĺby horných končatín otočením tela hlavou dole, pomocou nôh ukotvených v držiaku. Otočením dôjde k účinnému uvoľneniu chrbtice ak porovnaniu stavcov. Cvičenie napomáha od bolesti všetkých častí chrbtice tým, že sa stavce pri vise roztiahnu a dostávajú sa do správnej polohy voči sebe. Cvičením na lavici sa uvoľňujú aj medzistavcové platničky, ktoré spôsobujú bolesť chrbta, pokiaľ nie sú v správnej polohe. Tiež dochádza k uvoľneniu svalov a dýchacích ciest.
Lavica slúži ako rehabilitačná pomôcka, ktorá umožňuje uvoľniť svaly a zmierniť bolesti chrbta. Lavica umožňuje visieť bezpečne hlavou dole bez pomoci druhej osoby. Zmierňuje tlak medzistavcových a chrbtových svalov. Pohodlie a bezpečnosť lavice sú zvýšené, pomocou možnosti pevnej fixácie nôh. Vďaka možnosti sklopenia, je vhodná aj do menších domácností. Cvičenie na lavici je bezpečné vďaka pevnému stabilnému rámu a vďaka bezpečnostnému popruhu, ktorý drží telo na podložke pod chrbtom.
Lavica má nafukovaciu bedrovú podložku, bezpečnostný pás, ramenný vankúš, noha s klipom v tvare U.
Na čo je možné využiť inverznú lavicu:
Technický popis:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 150 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ano |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 150 cm |
| Šířka stroje | 55 cm |
| Délka stroje | 99 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo ACR05-KH777N
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 150 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ano |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 150 cm |
| Šířka stroje | 55 cm |
| Délka stroje | 99 cm |
| Hmotnost stroje | 22 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ano |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ne |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ne |
| Stroje na břicho | ne |
| Stroje na ramena | ne |
| Stroje na biceps | ne |
| Stroje na triceps | ne |
| Stroje na lýtka | ne |
Katalogové číslo: ACR05-KH777N
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .