Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký pás BE5872N je ideálny bežecký pás na domáce použitie. Vďaka jednoduchému ovládaniu, škárovaniu s aplikáciami a funkčným riešením je tréning na tomto bežeckom páse pohodlný a bezpečný.
Bežecký pás BE5872N je vybavený intuitívnym počítačom s LED displejom, ktorý ponúka až 40 tréningových programov. Okrem toho bežecký pás ponúka funkcie merania času, vzdialenosti, rýchlosti, kalórií, pulzu a analýzy telesného tuku (funkcia Body Fat), ktoré vám umožnia sledovať vaše pokroky a prispôsobiť tréning vašim cieľom. Praktické tlačidlá pre zmenu rýchlosti a Štart/Stop na rukovätiach umožňujú pohodlné a rýchle ovládanie bez prerušenia cvičenia.
Model BE5872N ponúka bežeckú plochu s rozmermi 126 x 42 cm a systém odpruženia, ktorý zvyšuje pohodlie a znižuje riziko namáhania kĺbov pri behu. Zariadenie sa ľahko skladuje vďaka možnosti sklopenia bežeckej plochy. Vďaka kompaktným rozmerom v zloženom stave a transportným kolieskam ho môžete ľahko presunúť.
Bežecký pás BE5872N je rozšírený o držiak na tablet a fľašu, takže si môžete počas tréningu vychutnať svoj obľúbený seriál a zároveň dodržiavať pitný režim. Pre ešte väčší pôžitok z cvičenia má trenažér zabudovaný modul Bluetooth a reproduktor, ktorý vám umožní počúvať obľúbenú hudbu a používať tréningové aplikácie, ako sú Kinomap, Zwift a AnyRun. Maximálna nosnosť bežeckého pásu je 100 kg.
Technický popis:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.6 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 5 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 126 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 123 cm |
| Šířka stroje | 70 cm |
| Délka stroje | 149 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-034
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 2.6 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 5 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Manuálne |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 126 cm |
| Šířka běžecké plochy | 42 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ano |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 123 cm |
| Šířka stroje | 70 cm |
| Délka stroje | 149 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-034
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .