BH FITNESS i.Super Khronos - Doprodej
Stroj byl vrácen ve 14 dnech
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 1 429,00 €
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BH FITNESS i.Super Khronos - Doprodej
Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH FITNESS získali množstvo európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 zemiach po celom svete.
Hlavným znakom spoločnosti BH FITNESS je originálny design, inovácie, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rád (Home, Movemia, SK Line, LK Line) líšiacich sa svojím zameraním.
Stroje rady Light Commercial sú navrhnuté tak, aby vydržali aj ľahko komerčnú prevádzku. Stroje sú testované na používanie cez 20 hodín týždenne.
Stroj byl vrácen ve 14 dnech
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
BH Fitness i.Super Khronos je eliptický trenažér s vysokým výkonem pro intenzivní trénink doma i v lehce komerčním prostředí.
Velmi kvalitní mechanika a robustní konstrukce zaručují dlouhou životnost a naprosto tichý chod stroje. Odpor je vytvářen magnetickou brzdou a jeho nastavení je možné elektronicky v 24 úrovních. Plynulost trenažéru i při vysokém zatížení zajišťuje setrvačníkový systém o hmotnosti 35 kg.
Délka kroku je univerzální 51 cm a rozteč pedálů je 11 cm. Pedály jsou z kvalitního plastu s protiskluzovou plochou.
Eliptický trenažér BH Fitness i.Super Khronos je vybaven přehledným počítačem držákem na tablet/smartphone, senzory na měření tepové frekvence, transportními kolečky a vyrovnávači nerovnosti.
Nosnost eliptického trenažéru je 150 kg.
Přehledný počítač s modře podsvíceným LCD displejem zobrazuje hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, výkon, otáčky a tepovou frekvenci.
Počítač je vybaven širokou nabídkou programů. Využívat můžete 12 přednastavených programů pro budování kondice a spalování tuků. Nechybí ani 4 uživatelské programy, 4 HRC programy, fitness test a watt program.
HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.
Součástí počítače je držák na tablet/smartphone.
Tento model nabízí zabudovanou technologii i.Concept, která umožňuje propojení trenažéru s tabletem/smartphonem prostřednictvím bluetooth. Následně můžete využívat řady tréninkových aplikací, jako je Kinomap, Run on Earth, Tread monitor a další.
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

Tepovou frekvenci je možné měřit dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu přes analogový přenos o frekvenci 5 kHz, či přes bluetooth pás (pouze prostřednictvím tréninkových technologií)
Pokud vám stačí orientační přeměření tepové frekvence, pak si vystačíte s dotykovými senzory tzv. Hand Pulse, na které přiložíte ruce a po chvilce se váš tep zobrazí na displeji stroje.
Hrudní pás není součástí balení, ale můžete si ho dokoupit.
Trenažér je vybaven velkými protiskluzovými pedály, které zajistí bezpečnou a stabilní polohu vaší nohy i při intenzivním tréninku.
Vzdálenost pedálů pouhých 11 cm od sebe zaručuje přirozený a komfortní pohyb, šetrný k vašim kloubům.

Setrvačníkový systém o hmotnosti 35 kg v kombinaci s profesionální technikou kuličkových ložisek vytváří zcela plynulý chod stroje i při maximálním zatížení a pravidelném tréninku.
Díky velikosti a délce stroje je náklon pedálů a pohyb na stroji přirozený a velmi komfortní. Délka kroku 51 cm umožňuje pohodlné šlapání drobnějším i vyšším postavám a minimální rozteč mezi pedály 11 cm vám zaručí pohodlný a přirozený pohyb.
BH Fitness i.Super Khronos je poloprofesionální eliptický trenažér navržen tak, aby vydržel více jak 20 hodin týdně.
Využití najde v prostředí, jako jsou wellness, hotely, školy, apod..
Ilustrativní promo video k eliptickému trenažéru BH Fitness Super Khronos TFT.
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 74 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 11 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 35 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ano |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 170 cm |
| Šířka trenažéru | 64 cm |
| Délka trenažéru | 210 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo G2487I_1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH FITNESS získali množstvo európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 zemiach po celom svete.
Hlavným znakom spoločnosti BH FITNESS je originálny design, inovácie, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rád (Home, Movemia, SK Line, LK Line) líšiacich sa svojím zameraním.
Stroje rady Light Commercial sú navrhnuté tak, aby vydržali aj ľahko komerčnú prevádzku. Stroje sú testované na používanie cez 20 hodín týždenne.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 74 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 11 cm |
| Délka kroku | 51 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 35 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ano |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ano |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 170 cm |
| Šířka trenažéru | 64 cm |
| Délka trenažéru | 210 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo: G2487I_1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Garantovaná 7 rokov
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .