Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už zajtra.
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 18,01 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BIOTECH USA Mega Fat Burner (for her) 90 kapsúl
Mega Fat Burner je lipotropná formula, ktorej zloženie zabraňuje hromadeniu Cholesterolu a tuku v pečeni.
Mega Fat Burner obsahuje:
Odporúčané dávkovanie:
Nutričné informácie:
| Nutričné hodnoty a účinné látky: | v 3 tabletách |
| Energetická hodnota | 18 kJ / 4 kcal |
| Bielkoviny | 0 g |
| Sacharidy | 1,04 g |
| Chróm | 108 μg |
| Vitamín B6 | 4,2 mg |
| Extrakt zo Zeleného čaju | 3 030 mg |
| Jablčná vláknina | 561 mg |
| L-Karnitín | 600 mg |
| Inulín | 1,125 g |
| Maltodextrín | 1,035 g |
| Caffeine | 30 mg |
Zloženie:
Parametre
Katalogové číslo BIO-16005010010
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Katalogové číslo: BIO-16005010010
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .