Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
BrainMax Shilajit & Ashwagandha Gummies 60 cukríkov
Podpora odolnosti a fyzickej výkonnosti s pomocou pokladov Ajurvédy. Adaptogény shilajit a ashwagandha napomáhajú lepšej odolnosti organizmu voči stresu, čo nesklame ani v najnáročnejších dňoch.Ideálna voľba pre mužov aj ženy, ktorí chcú mať energiu na všetko, čo ich čaká. A čerešnička na torte? Shilajit s Ashwagandhou a kombináciou zinku s vitamínom B6 a B12 je doplnok stravy, ktorý oproti očakávaniu skvele chutí.
V každom cukríku nájdete kombináciu extraktu z ashwagandhy a vysoko koncentrovaného shilajitu s 50% kyseliny fulvovej, zinku a vitamínov B6 a B12. Táto kombinácia nie je náhodná – synergicky pôsobí na duševné zdravie a relaxáciu a kognitívnu činnosť, koncentrácia a imunitný systém. To všetko je ukryté vo výborne chutiacom gumovom cukríku s príchuťou čiernych ríbezlí, pri ktorých by vás ani nenapadlo, že ukrýva shilajit alebo ashwagandhu.
Ashwagandha patrí medzi adaptogény, teda látky, ktoré pomáhajú podporiť obranyschopnosť/odolnosť organizmu voči stresu. Shilajit je známy svojim obsahom kyseliny fulvovej a býva spájaný s omladením, antioxidačnými schopnosťami a duševnou činnosťou. Ich kombinácia vytvára synergiu, ktorá harmonicky prepája starostlivosť o telo i myseľ. V doplnku nechýba ani zinok a vitamíny skupiny B, ktoré prispievajú k zdraviu nervového systému.
Ak ste sa niekedy odhodlali ochutnať pravý shilajit, viete, že to nie je žiadny gurmánsky zážitok. Jeho charakteristická chuť býva pre mnoho ľudí prekážkou, aj keď účinky stoja za to. Preto sme ho pretvorili do chutnej formy gumových cukríkov s príchuťou čiernych ríbezlí, kde sa sila shilajitu snúbi s príjemnou ovocnou chuťou – bez kompromisov na kvalite, ale s maximálnym komfortom pri užívaní. Shilajit už nemusí byť o sebazaprení. Sila shilajitu bez jeho typickej chuti
Výhody suplementácie:
Dávkovanie:
Aktívne látky na 2 cukríky:
| Shilajit 10:1 | 160 mg |
| - z toho Fulvová kyselina | 80 mg |
| Ashwagandha 10:1 | 30 mg |
|
|
3 mg (30 % RHP) |
| Vitamín B6
|
1,4 mg (100 % RHP) |
| Vitamín B12
|
2,5 µg (100 % RHP) |
Výživové hodnoty:
| Energetická hodnota | Na 100 g 1448 kJ / 345 kcal |
43,43 kJ / 10,38 kcal |
| Tuky | 0,13 g |
|
| Sacharidy | 84,68 g |
|
| - z toho cukry | 58,62 g |
|
| Bielkoviny | 0,19 g |
|
| Soľ | 0,15 g |
|
Zloženie na jeden cukrík:
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ano |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ne |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ne |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ano |
| Podpora trávení | ano |
Funkce
| Imunita | ano |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ano |
| Regenerace | ne |
| Játra | ano |
Katalogové číslo BRA-67260
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ano |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ne |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ne |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ano |
| Podpora trávení | ano |
Funkce
| Imunita | ano |
| Podpora trávení | ano |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ano |
| Regenerace | ne |
| Játra | ano |
Katalogové číslo: BRA-67260
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .