Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Brother Tornado 16/16" černá CSK25
Koloběžka pro děti i dospělé ACRA Brother Tornado 16/16" černá CSK25. Doporučené od 9 let, nosnost 90 kg. Rám Hi-tech vyztužená ocel. Pneumatiky 16" + 16" nafukovací, ráfky - ocelové zušlechtěné, max. doporučený tlak v pneumatikách 2,5 Bar.
Stupátko 33 cm s protismykovou úpravou, Brzdy 2 × "V" ALU - zadní + přední. Rozměry - d x š x v = 141 x 55 x 94 cm, hmotnost 8,7 kg. Výška řidítek lze nastavit, na 80 - 90 cm (měřeno od země k rukojetím).
Technické informace:
| Barva: | černá |
| Váha výrobku: | 8,7 kg |
| Věková kategorie: | od 9 let |
| Rozměr produktu: | 141x55x94 cm |
| Kolečka: | 16/16 |
| Nosnost: | 90 kg |
| EAN: | 8595042729597 |
| Model / označení: | Koloběžka Tornado/ CSK25-CRN |
Ostatní informace:
Parametry
Model
| Pro dospělé | ano |
| Dětské | ano |
Nosnost koloběžky, hmotnost
| Hmotnost koloběžky | kg |
| Nosnost koloběžky | kg |
Ergonomie koloběžky
| Nastavitelná výška řídítek | Ne |
| Velikost zadního kola | " |
| Velikost předního kola | " |
| Typ koleček | Nafukovací |
| Skládací | Ne |
| Městské | ano |
| Do terénu | ano |
| Freestyle | ne |
| Jízda se psím spřežením (mushing) | ne |
| Silniční | ano |
Mechanika koloběžky
| Zadní nášlapná | ne |
| Kotoučová | ne |
| Čelisťová | ano |
Katalogové číslo ACR05-CSK25-CRN
Záruka 2 roky záruka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Model
| Pro dospělé | ano |
| Dětské | ano |
Nosnost koloběžky, hmotnost
| Hmotnost koloběžky | kg |
| Nosnost koloběžky | kg |
Ergonomie koloběžky
| Nastavitelná výška řídítek | Ne |
| Velikost zadního kola | " |
| Velikost předního kola | " |
| Typ koleček | Nafukovací |
| Skládací | Ne |
| Městské | ano |
| Do terénu | ano |
| Freestyle | ne |
| Jízda se psím spřežením (mushing) | ne |
| Silniční | ano |
Mechanika koloběžky
| Zadní nášlapná | ne |
| Kotoučová | ne |
| Čelisťová | ano |
Katalogové číslo: ACR05-CSK25-CRN
Záruka 2 roky záruka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .