Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: jogurtová třešeň
Kód: CZECH-001807
56,23 €
příchuť: citrónový oplatek
Kód: CZECH-001814
56,23 €
příchuť: jahodový milkshake
Kód: CZECH-001821
56,23 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Perfect Milkshake sa skladá zo 100% srvátkového proteínu spracovaného ultrafiltráciou za studena úplne bez chémie. Ďalej proteín obsahuje prírodné arómy a farbivá a je ľahko osladený sukralózou. Do produktu sme navyše pridali tráviace enzýmy (bromelaín a papaín). Produkt je "zlatým štandardom" medzi proteínmi, má najlepší pomer cena / výkon.
Kľúčové vlastnosti Perfect Milkshake:
Perfect Milkshake:
Tento produkt vznikol s víziou ponúknuť skvelý základný proteínový produkt hlavne pre hobby športovcov, ktorí ocenia čisté zloženie a skvelú (naozaj SKVELÚ) chuť. Je vynikajúci na doplnenie bielkovín do vášho jedálnička a tiež na vychutnanie mliečneho shaku bez nutnosti zhoršovania nutričných štandardov. Neuveríte, že môže proteín s takými nutričnými hodnotami chutiť ako plnotučný šejk plný cukru. Ponúkané príchute sme ladili úplne bez preháňania skoro rok, a každá z nich mala niekoľko verzií, kým sme ich použili vo finálnom produkte. Perfect Milkshake je náš najlepší proteín v pomere cena / výkon.
Odporúčaná dávkovanie:
Nutričné informácie:
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Príchuť | citrónová oplátka |
| Energetická hodnota | 382 kcal / 1 614 kJ |
| Tuky | 6,3 g |
| - z toho nasýtené | 2,3 g |
| Sacharidy | 7,3 g |
| - z toho cukry | 5,3 g |
| Bielkoviny | 74,0 g |
| Soľ | 0,92 g |
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Príchuť | jahodový milkshake |
| Energetická hodnota | 385 kcal / 1 629 kJ |
| Tuky | 6,7 g |
| - z toho nasýtené | 2,3 g |
| Sacharidy | 6,0 g |
| - z toho cukry | 4,0 g |
| Bielkoviny | 75,0 g |
| Soľ | 0,89 g |
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Príchuť | čerešňa - jogurt |
| Energetická hodnota | 382 kcal / 1617 kJ |
| Tuky | 6,3 g |
| - z toho nasýtené | 2,3 g |
| Sacharidy | 7,7 g |
| - z toho cukry | 5,3 g |
| Bielkoviny | 74,0 g |
| Soľ | 0,9 g |
Profil aminokyselín:
| Aminokyselina | % z obsahu proteínu |
|---|---|
| Alanín | 5,0 |
| Arginín | 2,1 |
| Kyselina asparágová | 11,0 |
| Cystín | 2,2 |
| Kyselina glutámová | 18,1 |
| Glycín | 1,4 |
| Histidín | 1,7 |
| Izoleucín * | 6,4 |
| Leucín * | 10,6 |
| Lyzín | 9,6 |
| Metionín | 2,2 |
| Fenylalanín | 3,0 |
| Prolín | 5,5 |
| Serín | 4,6 |
| Treonín | 6,7 |
| Tryptofán | 1,4 |
| Tyrozín | 2,6 |
| Valín * | 5,9 |
* BCAA - obsah celkovo 22,9 %.
Zloženie:
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .