Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
15 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Garančná prehliadka zadarmo
Najširšie športové
sortiment skladom
Kamenná predajňa v Bratislave
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér TUNTURI Performance C60 R - Doprodej
TUNTURI Performance C60 R - Doprodej
Stroj by vystavený na prodejně, je smontovaný a bude dodán na paletě
Záruka 2 roky
Značka Tunturi poskytuje už mnoho let ověřenou kvalitu zpracování a velký ohled pochopitelně věnuje optimálnímu nastavení, tedy vytvoření správné pohybové ergonomie. Eliptický trenažér TUNTURI Performance C60 R se setrvačníkem v zadní části stroje nabízí zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností až do 135 kg. Kvalitní eliptický trenažer je vhodný trenařér na doma.
Stroj disponuje standardně dlouhým krokem o délce 40 cm, který lze nastavit. Díky optimální ergonomii je zaručen pohodlný a správný pohyb jak drobným, tak vyšším postavám. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty zaručuje dlouhou životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model pro pravidelný trénink.
C65 F disponuje elektronicky ovládaným magnetickým brzdným systémem s dostatečným rozsahem zátěže v rozmezí 32 stupňů. Díky kalibrovanému systému setrvačníku o celkové hmotnosti 32 kg a moderní magnetické brzdě má TUNTURI Performance C60 R komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích.
Jednoduše ovladatelný 5,5 " LCD displej nabízí bohatou programovou nabídku s 24 přednastavenými programy pro zvyšování kondice, spalování kalorií apod, včetně Recovery testu nebo Watt programu, HRC apod. Displej zobrazuje všechny běžné hodnoty jako je čas, aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního pásu).
Trenažér TUNTURI Performance C65 F lze propojit přes systém BLUETOOTH s tabletem a rozšířit tréninkové možnosti s aplikacemi Tunturi Routes, Iconsole+, Kinomap, které vám umožní využívat zcela nových možností a zábavy v oblasti domácího tréninku!
Trenažér je napájen externím síť. adaptérem.
TECHNICKÝ POPIS
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ
Video:
OSTATNÍ INFORMACE
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 66 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 0 cm |
| Délka kroku | 40 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 32 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 164 cm |
| Šířka trenažéru | 67 cm |
| Délka trenažéru | 144 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo 20TCR60000_1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 15 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 66 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ano |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 0 cm |
| Délka kroku | 40 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 32 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ano |
| frekvencia otáčok | ano |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ano |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 164 cm |
| Šířka trenažéru | 67 cm |
| Délka trenažéru | 144 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Katalogové číslo: 20TCR60000_1
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 15 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .