Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: ananas
Kód: EXTRIFIT-09013
19,85 €
příchuť: alina
Kód: EXTRIFIT-09014
19,85 €
příchuť: išeň
Kód: EXTRIFIT-09015
19,85 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Flexain ® ocení kulturisté, cyklisté, trojbojaři, fotbalisté, strongmani… prostě všichni sportovci, kteří přetěžují své klouby, ale výrobek velmi ocení i Vaši rodiče či babička. Kloubní výživu potřebuje každý. Ale skutečnou kloubní výživu, jakou je Flexain ®.
Dejte si pozor na pseudovýrobky, které se tváří jako kloubní výživa a kde přitom hlavní složkou je jen cukr, jehož hodnota dokonce není vůbec uvedena na etiketě! Vězte, že tyto pseudokloubní výživy často obsahují až 70 % cukru.
Náš kloubní výrobek Flexain ® neobsahuje žádný cukr ani žádný tuk!
Unikátnost produktu Flexain ®:
Flexain ® ve formě nápoje je velmi vhodný i pro osoby, které zapomínají na správný pitný režim. Jednu dávku produktu Flexain ® (25 ml) si rozředíte ve 200 – 400 ml vody. Tím vznikne vynikající drink a hned víte, že jste udělali správnou věc pro Vaše klouby, ale že jste vypili i potřebné množství důležitých tekutin.
Flexain ® je určen i pro náročné sportovce, proto obsahuje vysoké dávky těch nejdůležitějších chondroprotektiv v unikátní kombinaci. To vše ne v nějakých obřích tabletách, ale ve formě lahodného nápoje, který chutná jako skutečná ovocná šťáva! Díky této tekuté formě se všechny účinné látky lépe a rychleji vstřebají. Ke zvýšené zátěži kloubů dochází jak u silového tréninku, tak u vytrvalostních sportů, Flexain ® je tedy vhodný pro široké spektrum sportovců. Z jednoho balení připravíte až 10 litrů nápoje!
Flexain ® obsahuje kombinaci všech látek, jež jsou zásadní pro správnou kloubní funkci: kolagenního hydrolyzátu (kolagenní peptidy), MSM, chondroitin sulfátu, glukosamin sulfátu, kyseliny hyaluronové, minerálů vápníku a hořčíku a volných aminokyselin prolinu a glycinu, to vše obohaceno o komplex vitamínů, z nichž především vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek a kostí.
Velkou výhodou našeho nového výrobku je to, že má nulový obsah tuku a cukrů, je možné jej užívat i při redukční dietě a při rýsování svalů! Samozřejmostí u našich výrobků je to, že neobsahují žádná chemická barviva, pouze barviva přírodní, stejně tak tomu je u produktu Flexain ®.
Doporučené dávkování:
Tabulka nutričních hodnot:
| 50 ml | |
|---|---|
| energetická hodnota | 145 kJ/34 kcal |
| bílkoviny | 5 g |
| sacharidy | 1,4 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| tuky | 0 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| sůl | 0 g |
| Joint Matrix | |
| kolagenní hydrolyzát | 5000 mg |
| MSM (dimethylsulfon) | 2000 mg |
| glukosamin sulfát | 1500 mg |
| chondroitin sulfát | 800 mg |
| kyselina hyaluronová | 20 mg |
| Free Form Amino Acid Matrix | |
| prolin | 500 mg |
| glycin | 500 mg |
| Mineral Matrix | |
| vápník (zdroj mléčnan vápenatý) | 120 mg |
| hořčík (zdroj citran hořečnatý) | 56 mg |
| Vitamin Matrix | |
| vitamín C | 80 mg |
| vitamín B3 (niacinamid) | 16 mg |
| vitamín E | 12 mg |
| vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) | 6 mg |
| vitamín B2 (riboflavin) | 1,4 mg |
| vitamín B6 (pyridoxin HCl) | 1,4 mg |
| vitamín B1 (thiamin mononitrát) | 1,1 mg |
| kyselina listová | 0,2 mg |
| biotin | 0,05 mg |
| vitamín B12 | 0,0025 mg |
Složení:
Upozornění:
Informace:
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ano |
| MSM | ano |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ano |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ano |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ano |
Kategorie
| Kategorie | Komplexní kloubní výživa |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ano |
| MSM | ano |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ano |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ano |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ano |
Kategorie
| Kategorie | Komplexní kloubní výživa |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .