Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: zelené jablko
Kód: EXTR-4071
1,86 €
příchuť: pomeranč
Kód: EXT-2020
1,86 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Hellgel® je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého, a jeho hlavným účinkom je vplyv na napumpovanie svalov. Stimulácia produkcie NO je dosiahnutá unikátnou kombináciou účinných látok, predovšetkým arginínu alfaketoglutarátu, citrulínu a beta alanínu (neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje tvorbu karnozínu v svalovom tkanive).
Hellgel® obsahuje 4 formy kreatínu:
Hellgel® ďalej obsahuje vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín, ktoré chránia svalovú hmotu pri náročnom tréningu, a aminokyseliny glutamín a glutamín alfaketoglutarát AKG (glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je bohato za bohatý za enzým; spotrebe glutamínu vo svalu, preto je pri náročnom výkone a snahe o nárast svalovej hmoty vhodná jeho suplementácia). Stimulačný účinok suplementu Hellgel® na nervovú sústavu zaisťujú látky taurín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju, ktoré podporia Vašu koncentráciu na tréning. Prípravok má formu gélu, ktorý sa výborne vstrebáva, a navyše je prakticky dávkovaný v jednorazových sáčkoch.
Žiadna príprava, žiadne mixovanie - všetko je hotové. To, čo Vás zaujme a nadchne už pri prvom kontakte s produktom Hellgel® (pekelný NO gél), je to, že:
Odporúčané dávkovanie:
Upozornenie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| 80 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 312 kJ / 74 kcal |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Sacharidy | 0,4 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Vláknina | 0,9 g |
| Soľ | 0,04 g |
Prehľad účinných látok:
| v 80 g | |
|---|---|
| Kreatínový komplex | 5 000 mg |
| Trikreatín malát | 1 000 mg |
| Kkreatín etylester | 1 000 mg |
| Kreatín monohydrát (Creapure) | 2 000 mg |
| Kreatín AKG - alfa-ketoglutarát | 1 000 mg |
| Pumpovací komplex | 10 000 mg |
| Arginín AKG - alfa-ketoglutarát | 4 000 mg |
| L-arginín báza | 1 000 mg |
| Beta-alanín | 3 000 mg |
| L-citrulín DL-malát | 2 000 mg |
| Aminokyselinový anabolický komplex | 6 000 mg |
| L-leucín | 2 000 mg |
| L-izoleucín | 1 000 mg |
| L-valín | 1000 mg |
| L-glutamín | 1 000 mg |
| glutamín AKG (alfa-ketoglutarát) | 1 000 mg |
| Energetický a stimulačný komplex | 2 400 mg |
| Taurín | 2 000 mg |
| Extrakt zeleného čaju | 250 mg |
| Kofeín bezvodý | 150 mg |
Prídavné látky:
Upozornenie:
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Tyčky, gély |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Konzistence a gramáž
| Konzistence výrobku | Tyčky, gély |
Obsah živin
| Tuky ve 100g | 0 g |
| Sacharidy ve 100g | 0 g |
| Bílkoviny ve 100g | 0 g |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .