Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již 15.5.
Běžná cena 15,31 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Sleep! obsahuje veľmi účinnú zmes látok na podporu kvalitného spánku a ľahkého zaspávania. Je určený pre kohokoľvek, kto trpí problémami so spánkom, ktoré sú dnes veľmi časté, či už ako dôsledok stresu, pracovného preťaženia, alebo napríklad u športovcov v dôsledku intenzívnej tréningovej záťaže. Základom produktu je silná dávka bylinných výťažkov obohatených o aminokyselinu tryptofán, vitamín B6 a minerál horčík v chelátovej väzbe, ktorá je výhodná pre jej výbornú vstrebateľnosť. Ide o produkt na prírodnej báze.
Problémy so spánkom sú veľmi nepríjemné a majú vplyv na náš výkon aj náladu nasledujúci deň, kedy sa nevyspíme. Vzniká tak začarovaný kruh, kedy sme stále viac unavení. Pozor, problémy so spánkom sú signálom, že „niečo nie je v poriadku“. Skúste doplnok stravy Sleep!
Sleep! obsahuje tieto účinné látky:
V čom je Sleep! výnimočný?
Odporúčané dávkovanie:
Nutričné informácie:
| 2 kapsule | |
|---|---|
| energetická hodnota | 5 kJ / 1 kcal |
| bielkoviny | 0,2 g |
| sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| vláknina | 0 g |
| soľ | 0 g |
| obsah voľných aminokyselín - L-tryptofán | 100 mg |
Účinné látky:
| 2 kapsule | |
|---|---|
| valeriána lekárska extrakt z koreňa 6:1 | 150 mg |
| chmeľ otáčavý extrakt z listov (flavonoidy 0,4 %) | 125 mg |
| mučenka opletavá extrakt z kvetov 10:1 | 125 mg |
| L-tryptofán | 100 mg |
| srdcovník obyčajný extrakt 10:1 | 100 mg |
| medovka lekárska extrakt z kvetov 10:1 | 75 mg |
| pamajorán obyčajný extrakt z listov 10:1 | 75 mg |
| horčík (zdroj: bisglycinát horečnatý) | 56,2 mg |
| vitamín B6 (pyridoxín HCl) | 1,4 mg |
Zloženie:
Upozornenie:
Súbežné užívanie s liekmi konzultujte so svojím lekárom. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ne |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ano |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ano |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ne |
Funkce
| Imunita | ne |
| Podpora trávení | ne |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ne |
| Regenerace | ano |
| Játra | ne |
Katalogové číslo EXTRIFIT-606721
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Multivitaminy | ne |
| Vitamin C | ne |
| Vitamin D | ne |
| Antioxidanty | ne |
| Multiminerály | ne |
| Vitamíny B | ano |
| Vitamin E | ne |
| Hořčík / magnesium | ano |
| Zinek | ne |
| Železo | ne |
| Ostatní vitamíny | ne |
| Ostatní minerály | ne |
| Zdravé tuky | ne |
| Vlasy, nehty a pleť | ne |
| Podpora trávení | ne |
Funkce
| Imunita | ne |
| Podpora trávení | ne |
| Proti křečím | ne |
| Mozková činost | ne |
| Regenerace | ano |
| Játra | ne |
Katalogové číslo: EXTRIFIT-606721
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .