iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístFINNLO AQUON PRO PLUS
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Popis
FINNLO AQUON PRO PLUS
Vystavený smontovaný kus za akční cenu! Veslovací trenažér byl využit pro předváděcí účely, má platnou záruku a je ve 100% kondici bez opotřebení. Veslo lze zavést pro Liberec a okolí.
Veslařský trenažér FINNLO AQUON PRO PLUS je zkonstruován pro náročné cvičence k domácímu či lehce komerčnímu využití.
Vyniká vzduchovo-magnetickým brzdným systémem s širokou možností nastavení zátěže a programováním. Rozsah zátěže se pohybuje v rozmezí 30-300 Wattů. Regulace zátěže je možná přímo na rukojeti trenažéru nebo přímo na počítači, kde máte k dispozici i celou řadu motivačním programů.
Masivní rámová konstrukce unese zatížení až 150 kg.
FINNLO AQUON PRO PLUS nabízí výbornou ergonomii, unikátní brzdový systém vykazuje vysokou plynulost chodu a zároveň věrně simuluje reálné veslování. Představuje tak multifunkční nástroj s širokým záběrem posilovaných partií, jenž lze využívat pro trénink v domácí prostředí.
Veslování coby pohybová aktivita se pohybuje na pomezí aerobního a silového sportu, jedná se o komplexní trénink celého těla, vyhledávaný profesionály i ryze kondičními cvičenci.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA
FINNLO AQUON PRO PLUS nabízí celkem 17 přednastavených programů z toho 12 profilových programů trati (dle zvolené trati stroj automaticky mění zátěž, cvičenec vidí, v které části tratě je), 4 HRC programy, které sami automaticky nastavují zátěž dle Vaší aktuální tepové frekvence a 1 program s režimem RACE, kde můžete závodit s virtuální lodí.
Veslařský trenažér nabízí samozřejmě o možnost manuálních programů, kde "pouze" sledujete hodnoty, které se načítají nebo naopak zvolíte cílové hodnoty, kterých chcete dosáhnout.
Zabudovaný počítač Vám na přehledném podsvíceném LCD displeji zobrazuje hodnoty jako: čas; rychlost, spálené kalorie; počet záběrů, počet záběrů za minutu; vzdálenost, výkon a tep srdce, který je možné měřit bezdrátově hrudním pásem, který ale není součástí balení, je možné ho dokoupit z naší nabídky hrudních pásů (kompatibilní s POLAR apod. na frekvenci 5 kHz).
Počítač u stroje FINNLO AQUON PRO PLUS je mimo jiné vybaven i funkcí uživatelké paměti, díky které je možné, aby byli na trenažéru stále zadány parametry až 4 cvičenců.

NASTAVITELNÉ NÁŠLAPY A ERGONOMICKÉ SEDLO
Model FINNLO AQUON EVOLUTION nabízí nastavitelné nášlapy z hlediska délky chodidel tak, aby byly chodidla v přirozené pozici a měli jste ideální pozici při tahu u veslování.
Pojezdovou část tvoří hliníkový H profil. Sedátko pojíždí po silonových rolnách s ložisky. Výška sedátka nad zemí je 50cm.

MOŽNOST SKLOPENÍ
Trenažér FINNLO AQUON PRO PLUS je možné po cvičení sklopit do úsporné polohy a díky zabudovaným transportním kolečkům přesunout na jiné místo. Stroj pak nepřekáží, když zrovna netrénujete.
Samotné sklopení a přesunutí, je velice jednoduché a zvládne ho každý, bez použítí jakéhokoli nářadí či hrubé síly.

VIDEO
Pro lepší představu o trenažéru, můžete shlédnout následující produktové video.
VIDEO
Ilustrativní video k řadě FINNLO AQUON
ZÁRUKA A SERVIS
Na stroje značky FINNLO poskytujeme pro domácí prostředí prodlouženou záruku 3 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.
Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů po uplynutí záruky.
Způsob použití dle DIN EN 957/1/7: - Class HA.
Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky FINNLO.
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 48 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4.5 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Vzduchovo-magnetická |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Programy riadené tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 98 cm |
| Šířka stroje | 51 cm |
| Délka stroje | 249 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ano |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo 3704
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 48 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4.5 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Vzduchovo-magnetická |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Programy riadené tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 98 cm |
| Šířka stroje | 51 cm |
| Délka stroje | 249 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Externí síťový adaptér |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ano |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvětlený |
Katalogové číslo: 3704
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .