Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka, na rám 5 rokov
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
FITHAM Hacken dřep na kotouče - Doprodej
FHM hacken-dřep na kotouče - Doprodej
Barevné provedení: černá koženka, černá konstrukce
Hacken-dřep byl vystavený na prodejně
Minimální známky používání
Zaslán bude přepravní společností na paletě
Plná záruka 2 roky
Profesionální stroj FITHAM HACKEN DŘEP bezpochyby patří mezi zcela zásadní cviky pro rozvoj dolních končetin. Svaly stehen, hýždí, lýtek a jejich posilování jsou velmi důležité, ale často opomíjené partie (zvláště u začínajících cvičenců). Pro celkové zlepšování a rozvíjení svalové hmoty je trénink dolních končetin nutností. Díky tréninku na FITHAM HACKEN DŘEPU maximálně rozvíjíte objem svalové hmoty a zároveň minimálně zatěžujete kloubní aparát a izolujete záda od přetížení.
Trénink probíhá na zafixované zádové opěrce, díky čemuž lze kontrolovat svaly a nezatěžovat záda. Veškerý tlak směřujeme do pojízdné platformy s nastavitelným sklonem. Na zadní část stroje přidáváte zátěž v podobě kotoučů. Podle postavení a rozsahu pohybu můžeme posilovat různé svalové partie na nohou (stehna, hýždě, lýtka) a jejich části.
Vyobrazené kotouče nejsou součástí dodávky.
TECHNICKÝ POPIS
OSTATNÍ INFORMACE
Námi nabízená řada profesionálních strojů je určena pro fitness centra, klubové, hotelové i školní posilovny. Tradice výroby strojů sahá až do roku 1998, od té doby prošly stroje řadou změn a vylepšení vedoucí k jejich delší životnosti a většímu komfortu při cvičení. Robustní konstrukce, perfektní ergonomie cvičení a dlouhá životnost s minimální údržbou patří k největším přednostem námi nabízených strojů.
S ohledem na kvalitu strojů a výrobu v České republice rozumná cena, kvalitní zpracování a perfektně zajištěný záruční i pozáruční servis patří k našim hlavním přednostem. Díky zakázkové výrobě lze v případě potřeby lze stroj upravit dle požadavků zákazníka, určit si můžete i barevné provedení konstrukce a čalounění z široké palety barev.
Individuální přístup ke každé zakázce, v případě zájmu nabízíme odborné konzultace vybavení posiloven, včetně kardiozón, veškerého příslušenství (činky, funkční trénink, aerobní sály ...) a možnosti grafického návrhu rozložení strojů. Posilovnu vám navrhneme, veškeré vybavení dodáme a namontujeme.
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 160 cm |
| Šířka stroje | 80 cm |
| Délka stroje | 225 cm |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ano |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo FHM-2150_1
Záruka 2 roky záruka, na rám 5 rokov
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 300 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 160 cm |
| Šířka stroje | 80 cm |
| Délka stroje | 225 cm |
| Hmotnost stroje | 0 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ano |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: FHM-2150_1
Záruka 2 roky záruka, na rám 5 rokov
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .