Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
FITHAM Lavica Hyperextenzia 45st.
FITHAM Lavica HYPEREXTENZIA patrí k špecializovaným laviciam, určené pre fitness centrá aj náročné domáce použitie, zamerané na konkrétnu partiu. V tomto prípade sa jedná o izolovaný cvik na vzpriamovače chrbtice, kedy sa môžete sústrediť na plné a kvalitné prevedenie cviku a svoje vzpriamovače úplne maximálne pretrénovať. Čiastočne zaberajú aj hamstringy a sedacie svaly.
Profesionálna FITHAM lavica na vzpriamovače chrbtice HYPEREXTENZE má zafixovanú pozíciu a nemenný sklon 45 stupňov, iba polstrovaná opierka sa dá vysunúť (nastaviteľná voči výške cvičenca). Profesionálne čalúnenie, šírka a rozmery opierok zodpovedajú profesionálnemu štandardu.
Ako ďalšiu obmenu tohto cviku je klasická Hyperextenzia vo vodorovnej zafixovanej polohe, ktorá je vhodnejšia skôr pre pokročilejších cvičencov.
TECHNICKÝ POPIS
OSTATNÉ INFORMÁCIE
O našej PROFI rade posilňovacích strojov:
Nami ponúkaný rad profesionálnych strojov je určený pre fitness centrá, klubové, hotelové a školské posilňovne. Tradícia výroby strojov siaha až do roku 1998, odvtedy prešli stroje radom zmien a vylepšení vedúcich k ich dlhšej životnosti a väčšiemu komfortu pri cvičení. Robustná konštrukcia, perfektná ergonómia cvičenia a dlhá životnosť s minimálnou údržbou patria k najväčším prednostiam nami ponúkaných strojov.
S ohľadom na kvalitu strojov a výrobu v Českej republike rozumná cena, kvalitné spracovanie a perfektne zaistený záručný aj pozáručný servis patrí k našim hlavným prednostiam. Vďaka zákazkovej výrobe je možné v prípade potreby upraviť podľa požiadaviek zákazníka, určiť si môžete aj farebné prevedenie konštrukcie a čalúnenie zo širokej palety farieb.
Individuálny prístup ku každej zákazke, v prípade záujmu ponúkame vrátane odbornej konzultácie vybavenie posilňovní, kardiozón, všetkého príslušenstva (činky, funkčný tréning, aeróbne sály...) a možnosti grafického návrhu rozloženia strojov. Posilňovňu vám navrhujeme, všetko vybavenie dodáme a namontujeme.
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 160 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 90 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 128 cm |
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ano |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo FHM-6200
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 160 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 90 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 128 cm |
| Hmotnost stroje | 45 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ano |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: FHM-6200
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .