Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
příchuť
příchuť: mléčná
Kód: HEC-422071
2,38 €
příchuť: hořká
Kód: HEC-422088
2,38 €
příchuť: oříšková
Kód: HEC-422095
2,38 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Výberová čokoláda bez cukru, napriek tomu lahodne sladká a jemná. Exkluzívna delikatesa pre milovníkov kvalitnej čokolády.
Nutričné informácie:
| Nutričné hodnoty - mliečna | v 100 g |
|---|---|
| Energie (kJ / kcal) | 2 075 / 501 |
| Tuky | 36,9 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 23,0 g |
| Sacharidy | 50,7 g |
| - z toho cukry | 8,4 g |
| Bielkoviny | 6,9 g |
| Soľ | 0,17 g |
| Nutričné hodnoty - horká | v 100 g |
|---|---|
| Energie (kJ / kcal) | 1952 / 473 |
| Tuky | 36,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 22,6 g |
| Sacharidy | 46,0 g |
| - z toho cukry | 0,5 g |
| Bielkoviny | 4,8 g |
| Soľ | 0,17 g |
| Nutričné hodnoty - oriešková | v 100 g |
|---|---|
| Energie (kJ / kcal) | 2 209 / 534 |
| Tuky | 41,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 21,5 g |
| Sacharidy | 46,2 g |
| - z toho cukry | 7,8 g |
| Bielkoviny | 7,7 g |
| Soľ | 0,15 g |
Zloženie:
Parametry
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .