Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS BE12 SKY WALK čierny patrí medzi moderné dizajnovo progresívne bežecké trenažéry, ktorý čerpá inšpiráciu z dnešných smartfónov.
Trenažér je vybavený rukovätami, ktoré sa dajú ľahko sklopiť. Bežecký pás tak môžete uschovať napríklad pod posteľ, alebo za skriňu. V bežeckom trenažéri bol použitý inovatívny systém spojov pomocou skrutiek. Ďalšou prednosťou je systém absorbujúci otrasy počas behu.
LED displej vyobrazuje základné hodnoty ako čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie a počet krokov. (tepovú frekvenciu nemožno merať)
Navyše ale HMS BE12 SKY WALK čierny disponuje bezdrôtovým spojením Bluetooth pre prepojenie s mobilnou aplikáciou FitShow, ktorá slúži ako databáza prebehnutých tréningov. V telefóne alebo tablete si tak môžete porovnávať výsledky a sledovať, ako sa zlepšujete. V konštrukcii sú zabudované reproduktory na počúvanie obľúbenej muziky počas tréningu.
Parametre:
Funkcia počítača:
Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a nenesieme zodpovednosť za ich funkčnosť. Ak by ste mali samozrejme akúkoľvek otázku, radi vám poradíme.
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej + Dot matrix |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 101 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-111
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 43 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 12 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LED displej + Dot matrix |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 101 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 152 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-111
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .