Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Trenažér HMS BE3601-i je bežecký pás určený na intenzívne trénovanie v domácom prostredí.
Veľká bežecká plocha s rozmermi 51 x 140 cm je umiestnená na konštrukcii, ktorá je od hlavného rámu odpružená pomocou 8 silentblokov a dvoch vonkajších tlmičov. Funkčný systém odpruženia zaisťuje pohodlie počas tréningu a výrazne znižuje zaťažovanie kĺbov.
Rýchlosť behúňa je plynule nastaviteľná v rozsahu 1 – 20 km/h. Pás BE3601-i je tak vhodný ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých bežcov. Bežeckú plochu trenažéra je možné zdvihnúť a ušetriť tak drahocenné miesto, keď práve netrénujete. Pre ľahké presúvanie trenažéra je konštrukcia osadená transportnými kolieskami.
Ovládacia konzola je vybavená 2 rukoväťami na rýchly úchop, 2 rukoväťami s elektródami na snímanie tepovej frekvencie, priestorom na odloženie fľaše, stojanom na mobilný telefón alebo tablet, klávesnicou, 5 displejmi pre zobrazenie informácií o tréningu a maticou, ktorá zobrazuje priebeh zvoleného programu.
Klávesnica je vybavená tlačidlami Štart, Pause/Stop, Program, Enter, Mode. Ďalej sa tu nachádzajú tlačidlá pre plynulú zmenu rýchlosti a skokovú zmenu rýchlosti na 3, 6, alebo 9 km/ha ďalej tlačidlá pre plynulú zmenu uhla bežeckej plochy a tlačidlá pre skokovú zmenu uhla na 4, 8, alebo 12°.
Počítač trenažéra BE3601-i je vybavený 5 displejmi, ktoré zobrazujú všetky informácie (čas tréningu, rýchlosť, uhol, vzdialenosť, spálené kalórie a tepovú frekvenciu). Pre tréning je k dispozícii celkom 18 programov.
Trenažér je vybavený rozhraním bluetooth a je možné ho spárovať s aplikáciou FitShow, ktorá vám počas tréningu zobrazuje prehľadne všetky údaje, slúži ako tréningový diár a ponúka jednoduchú alternatívu správy zariadenia.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 80 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 4.4 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 51 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 135 cm |
| Šířka stroje | 90 cm |
| Délka stroje | 184 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-027
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 80 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 4.4 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 51 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ano |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 135 cm |
| Šířka stroje | 90 cm |
| Délka stroje | 184 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-027
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .