Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 22.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Eliptický trenažér H 5813 značky HMS PREMIUM je vybavený inovatívnym počítačom s možnosťou pripojenia mobilného zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Stačí stiahnuť do smartfónu alebo tabletu bezplatnú aplikáciu Fit Hi Way a získate prístup k interaktívnym informáciám.
Jeho brzdný systém je riadený elektromagnetom, ktorý vytvára pole s menšou alebo väčšou silou. Vďaka tomu je škála odporu, rovnako ako rýchlosť vnímania jeho zmeny, oveľa väčšia, než u iných zariadení tohto typu. To ale nie je všetko! Tento model sa odlišuje tým, že neobsahuje žiadne pohyblivé časti v brzdnom systéme, čím je menej náchylný na poškodenie.
Produkty značky HMS Premium sú charakteristické najvyššou kvalitou a funkčnosťou a celým radom možných nastavení.
Eliptikal HMS H 5813-i je vybavený automatickým 32-stupňovým nastavením záťaže a 9 kg záťažovým kolesom.
Elektronická regulácia záťaže umožňuje zmeniť nastavenie bez nutnosti prerušovania tréningu. Vďaka systému magnetickej záťaže, je tréning tichý a neruší ostatné osoby vo Vašom okolí.
Nové zážitky na vás čakajú na každom kroku, ktoré nielen posilňujú motiváciu na výkon, ale tiež vám umožnia vychutnať si radosť z poznávania nových miest. Interaktívna funkcia ergometra H 5813-i v kombinácii s atraktívnym dizajnom, iste poteší všetkých milovníkov športu a technických inovácií.
Funkcia počítača:
12 základných tréningových režimov:
Parametre:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 58 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 0 cm |
| Délka kroku | 0 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 158 cm |
| Šířka trenažéru | 70 cm |
| Délka trenažéru | 166 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-12-018
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 58 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | áno |
| Rozteč nášlapů | 0 cm |
| Délka kroku | 0 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Systém setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Ložiská |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený farebný |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 158 cm |
| Šířka trenažéru | 70 cm |
| Délka trenažéru | 166 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-12-018
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .