Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký trenažér BE08 je technológiou XXI. storočia, moderný, ľahký a má intuitívne použitie. S použitím dizajnu moderných mobilných telefónov, bol trenažér navrhnutý v najviac elegantnej podobe, tj. tenké telo so vstavaným digitálnym displejom - bez horného rámčeka, veľkého displeja a podperadiel. Po vertikálnom umiestnení zaberá trenažér iba 0,06 m2 povrchu. BE08 je veľmi ľahký a praktický, čo umožňuje neobmedzené prenášanie a uskladnenie kdekoľvek.
Má intuitívny systém spúšťania tréningu a moderný systém riadenia rýchlosti. Stačí vyjsť na pás trenažéra, aby sme toto neuveriteľné zariadenie spustili. Keď sa priblížime k displeju, rýchlosť sa zvýši, ale pokiaľ budeme bližšie zadnej časti trenažéra, potom sa rýchlosť zníži. Displej informuje o vzdialenosti, dobe tréningu a počte krokov. Model je veľmi tichý, hladina hluku je iba 65 dB.
V bežeckom trenažéri bol použitý inovatívny systém spojov pomocou skrutiek. Ďalšou prednosťou je systém absorbujúci otrasy počas behu.
BE08 je najmenší a zároveň najinštinktívnejší bežecký trenažér na trhu.
Výrobca odporúča po hodine chôdze trenažér na 30 min vypnúť kvôli prevencii pred prehrievaním. Trenažér LOOP WALK sa po 100 minútach cvičenia sám zastaví kvôli ochrane a životnosti stroja.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 29 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 1.2 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 8 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 120 cm |
| Šířka běžecké plochy | 46 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ne |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 9 cm |
| Šířka stroje | 67 cm |
| Délka stroje | 145 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-107
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 29 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 1.2 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 8 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 120 cm |
| Šířka běžecké plochy | 46 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ne |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 9 cm |
| Šířka stroje | 67 cm |
| Délka stroje | 145 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-107
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .