Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Hľadáte spôsob, ako zostať aktívny bez toho, aby ste zaberali cenný priestor? Tento kompaktný walking pad HMS LOOP10 je ideálnym riešením! Vďaka minimalistickému dizajnu a ľahkému skladovaniu ho jednoducho uložíte pod stôl, posteľ alebo do rohu miestnosti. Je skvelý pre domáce tréningy aj kancelárske použitie - môžete ho využívať počas pracovnej doby, napríklad pri telefonovaní alebo vybavovaní dennej agendy.
Kompaktné rozmery a ľahké skladovanie
Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je LOOP10 veľmi ľahko skladovateľný. Trenažér je možné ľahko uschovať zasunutím pod posteľ, za skriňu. Vstavané transportné kolieska umožňujú ľahké premiestňovanie bez námahy. Ideálne riešenie pre tých, ktorí si cenia praktickosť vo svojom domácom tréningovom priestore.
Moderné technológie na dosah
Pás je vybavený počítačom s funkciami merania času, vzdialenosti, rýchlosti a spálených kalórií. Vstavaný Bluetooth modul umožňuje synchronizáciu s mobilnými aplikáciami, ako sú FitShow, Kinomap a Zwift, ktoré ponúkajú rôzne tréningové programy a sledovanie pokroku. Pripojené mobilné zariadenie zároveň slúži ako ovládanie, ktorým je možné meniť rýchlosť pásu, alebo ho vypnúť. Pokiaľ nechcete používať mobilné zariadenie, potom je súčasťou sady klasické diaľkové ovládanie.
Výkonný motor a široký rozsah rýchlostí
LOOP10 je poháňaný motorom s maximálnym výkonom 1,5 HP (konských síl) a stálym výkonom 0,75 HP, čo zaisťuje plynulý chod v rozmedzí rýchlosťou 0,8-6 km/h. Vďaka tomuto rozsahu je chodiaci pás - Walking Pad vhodný ako na pokojné prechádzky, tak aj na svižnejšiu chôdzu. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu, starať sa o zdravie alebo do svojej rutiny zaradiť viac pohybu.
Stabilita a bezpečnosť pri cvičení
Bežecká plocha s rozmermi 100 × 40 cm je vyrobená z odolného MDF materiálu, ktorý zaisťuje stabilitu a pohodlie pri tréningu. Konštrukcia pásu je navrhnutá tak, aby uniesla maximálne zaťaženie 100 kg, čo zaručuje bezpečnosť a spoľahlivosť aj pri pravidelnom používaní.
Ergonómia a štýlový dizajn
Čierne prevedenie LOOP10 nielenže dodáva pásu moderný vzhľad, ale taktiež umožňuje jeho ľahké začlenenie do akéhokoľvek interiéru. Minimalistický dizajn a ergonomické prvky robia bežecký pás intuitívnym na ovládanie a vizuálne atraktívnym.
Parametre:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 0 cm |
| Šířka běžecké plochy | 0 cm |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ne |
| Prepravné kolieska | ne |
| Výška stroje | 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm |
| Délka stroje | 0 cm |
Katalogové číslo ABI17-19-134
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 20 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Výkon motoru trvalý | 0.75 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 6 km/h |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 0 cm |
| Šířka běžecké plochy | 0 cm |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ne |
| Prepravné kolieska | ne |
| Výška stroje | 0 cm |
| Šířka stroje | 0 cm |
| Délka stroje | 0 cm |
Katalogové číslo: ABI17-19-134
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .