Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 22.5.
Běžná cena 2 776,11 €
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Trenažér HMS BE1862 je bežecký pás, ktorý spadá do kategórie Semi-commercial a je vhodný do domácností, súkromných klubov, hotelových posilňovní atď.
Trenažér disponuje veľkou bežeckou plochou s rozmermi 56 x 157 cm umiestnenou na konštrukcii, ktorá je od hlavného rámu odpružená pomocou vnútorného „vankúša“. Funkčný systém odpruženia zaisťuje pohodlie počas tréningu a výrazne znižuje zaťažovanie kĺbov.
Rýchlosť behúňa je plynule nastaviteľná v rozsahu 0,5 – 24 km/h. Bežecký pás BE1862 je tak vhodný ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilých bežcov. Pre naozaj náročný tréning je trenažér vybavený elektronickou reguláciou náklonu v rozsahu 0° - 15° a je možné ho plynule nastaviť pomocou tlačidiel na ovládacom paneli.
Ovládacia konzola je vybavená 2-mi rukoväťami na rýchly úchop, 2-mi rukoväťami s elektródami na snímanie tepovej frekvencie, priestorom na odloženie fľaše, stojanom na mobilný telefón alebo tablet, klávesnicou a monitorom.
Klávesnica je vybavená tlačidlami Štart, Stop, Program, Enter. Ďalej sa tu nachádzajú tlačidlá pre plynulú zmenu rýchlosti a skokovú zmenu rýchlosti na 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, alebo 18 km/h a ďalej tlačidlá pre plynulú zmenu uhla bežeckej plochy a tlačidlá pre skokovú zmenu uhla na 0, 2, 4, 6, 8, 10, 12 alebo 14°.
Počítač trenažéra BE1862 je vybavený LCD monitorom, ktorý zobrazuje všetky informácie (čas tréningu, rýchlosť, uhol, vzdialenosť, spálené kalórie a tepovú frekvenciu). Pre tréning je k dispozícii 20 pevných a 4 užívateľsky definované programy. Jeden zo vstavaných programov je navrhnutý pre starších cvičencov, kedy trenažér mení rýchlosť behúňa a sklon úplne plynule.
Bežeckú plochu trenažéra je možné zdvihnúť a ušetriť tak drahocenné miesto, keď práve netrénujete. Moderný dizajn trenažéra je podčiarknutý LED pásikmi, ktoré osvetľujú bežeckú plochu.
Parametre:
Funkcie počítača:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 180 kg |
| Hmotnost stroje | 145 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 4.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 24 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 157 cm |
| Šířka běžecké plochy | 56 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 137 cm |
| Šířka stroje | 84 cm |
| Délka stroje | 219 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-020
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 180 kg |
| Hmotnost stroje | 145 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 4.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 24 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 157 cm |
| Šířka běžecké plochy | 56 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 137 cm |
| Šířka stroje | 84 cm |
| Délka stroje | 219 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-020
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .