Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Trenažér HMS Premium BE5036 je bežecký pás vhodný do domáceho prostredia. Bežecká plocha s rozmermi 50 x 140 cm je umiestnená na konštrukcii, ktorá je od hlavného rámu odpružená pomocou vnútorného "vankúša". Funkčný systém odpruženia zaisťuje pohodlie počas tréningu a výrazne znižuje zaťažovanie kĺbov.
Rýchlosť behúňa je plynule nastaviteľná v rozsahu 1 – 18 km/h. Trenažér je tak vhodný ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilých bežcov. Pre naozaj náročný tréning je trenažér vybavený elektronickou reguláciou náklonu v rozsahu 0 - 20% a je možné ho plynule nastaviť pomocou tlačidiel na ovládacom paneli.
Počítač trenažéra HMS Premium BE5036 disponuje LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky informácie (čas tréningu, rýchlosť, uhol, vzdialenosť, spálené kalórie, body fat a tepovú frekvenciu). Pre tréning je k dispozícii 15 pevných a 2 užívateľsky definované programy. Riadiaca jednotka automaticky upravuje rýchlosť behúňa a uhol plochy podľa priebehu jednotlivých programov. Klávesnica je vybavená tlačidlami Štart, Stop, Program, Mode.
Ďalej sa tu nachádzajú tačidlá pre plynulú zmenu rýchlosti a skokovú zmenu rýchlosti na 3, 6, 9 alebo 12 km/h, tlačidlá pre plynulú zmenu uhla bežeckej plochy a tlačidlá pre skokovú zmenu uhla na 3, 6, 9 alebo 12 %.
Ovládacia konzola je vybavená 2-mi rukoväťami pre rýchly úchop s elektródami na snímanie tepovej frekvencie, priestorom na odloženie fľaše, stojanom pre mobilný telefón alebo tablet, klávesnicou a monitorom.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 74 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 20 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 50 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 123 cm |
| Šířka stroje | 84 cm |
| Délka stroje | 171 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo ABI17-19-025
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 74 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Výkon motoru maximální | 2.5 HP |
| Hmotnost setrvačníku u bezmotorových pásů | 0 kg |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 20 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 50 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 123 cm |
| Šířka stroje | 84 cm |
| Délka stroje | 171 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: ABI17-19-025
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .