Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS PREMIUM M1844-i - Doprodej
Rotoped byl sestaven pro marketingové focení
Připraven k okamžitému použití
Dodán bude sestavený na paletě
Plná záruka 2 roky
Elektromagnetický rotoped HMS PREMIUM M1844-i je vybaven inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí stáhnout do smartphonu nebo tabletu bezplatnou aplikaci iConsole+ a získáte přístup k interaktivním informacím. Aplikace není jen o shromáždění všech potřebných údajů a taky o monitorování odborné přípravy, ale navíc také poskytuje jedinečný zážitek s Google Maps! Lze pak projíždět interaktivně městy jako je Hong Kong, New York, Barcelona. Pouze na uživateli závisí na výběru lokality, funkce Google Street View ten je zodpovědný za realismus na cestách. Nové zážitky na vás čekají na každém kroku, který že nejen posiluje motivaci k výkonu, ale také vám umožní vychutnat radost z poznávání nových míst.
Interaktivní funkce rotopedu HMS PREMIUM M1844-i v kombinaci s atraktivním designem, jistě potěší všechny milovníky rekreace a technických inovací. Rotoped HMS PREMIUM M1844-i je opatřen automatickým 32-stupňovým nastavením zátěže a 9 kg zátěžovým kolem. Díky ergonomickému designu ve středové konzole je čvičenec schopen rychle změnit nastavení a to aniž by musel polevit v soustředení na jízdu.
Ocelová konstrukce ke krytá práškovým nástřikem to zaručí dlouhou trvanlivost i po dlouhé době. Výhodou je také jeho ergonomické sedlo, které v kombinaci s intuitivním mechanismem zajistí individuální nastavení výšky cvičence. A proto s těmito vlastnostmi, není uživatel vystaven nepohodlí a může se zaměřit čistě na trénink!
Funkce počítače:
Parametry:
Upozornění:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 39 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Indukčná (elektromagnet) |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 155 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 102 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo ABI17-1-122_1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 150 kg |
| Hmotnost trenažéru | 39 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ano |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Indukčná (elektromagnet) |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 155 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 102 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: ABI17-1-122_1
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .