Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Air Bike HMS Premium MP8880 je najkomplexnejší stroj určený na vytrvalosný, silový a kardio tréning. Pohyblivé rukoväte zapájajú do tréningu ruky, vďaka tomu je jazda na Air biku náročnejšia a zapája do práce väčšiu časť tela, než bežný rotopéd. Na konštrukcii nájdeme tiež 2 stupačky, na ktoré si položíme chodidlá a Air Bike MP8880 môžeme roztáčať iba rukami. Táto variabilita nám umožňuje 3 druhy tréningu - iba nohy, iba ruky, celé telo. Trenažér je tiež vybavený 4,6 kilogramovým záťažovým kolesom, ktoré má na starosti plynulosť pohybu a vyrovnávanie slepých uhlov počas pohybu choditel.
Záťaž pri šliapaní je generovaná veterným kolesom, ktoré pripomína ventilátor, jeho lopatky sú kolmo k smeru pohybu a počas otáčania sa využíva odporu vzduchu. Záťaž je priamo úmerná počtu otáčok veterného kolesa, zrozumiteľne napísané - čím rýchlejšie šliapete, tým väčšia je záťaž. Každý si tak môže nájsť ideálny rytmus pre svoj tréning.
Profesionálne sa Air Bike využíva pri crossfitovom a funkčnom tréningu, kedy sa na trenažéri "jazdia intervaly", dochádza k striedaniu dvoch krátkych, časových úsekov, kedy napríklad 10 sekúnd šliapeme na plný výkon a 20 sekúnd odpočívame. K tomuto tréningu je MP8880 vybavený veľkým a prehľadným počítačom, ktorý zobrazuje všetky údaje na jednej obrazovke. Zobrazené údaje sa líšia podľa zvoleného programu, ale vždy sa zobrazuje čas tréningu, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, výkon a počet otáčok. Pod displejom je stojan pre odloženie mobilného telefónu a tlačidlá START, STOP, ENTER, UP a DOWN.
Napravo od displeja nájdeme tlačidlá pre rýchlu voľbu typu tréningu:
Konštrukcia Air biku HMS Premium MP8880 je vybavená množstvom funkčných detailov. Sedlo je výškovo nastaviteľné do 9-tich úrovní v rozsahu 82 - 107 centimetrov od zeme, horizontálne posuvné sedlo, transportné kolieska, skrutkovacie podložky pre vyrovnanie trenažéra do roviny, držiak na fľašu s pitím.
Funkcia počítače:
Parametre:
Upozornenie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
| Hmotnost trenažéru | 42 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Air Bike |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 4.6 kg |
| Regulace zátěže | Nemá, jen rychlostí šlapání |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 128 cm |
| Šířka trenažéru | 66 cm |
| Délka trenažéru | 131 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo ABI17-03-103
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 135 kg |
| Hmotnost trenažéru | 42 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Air Bike |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 4.6 kg |
| Regulace zátěže | Nemá, jen rychlostí šlapání |
| Brzdný systém | Vzduchová brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ano |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 128 cm |
| Šířka trenažéru | 66 cm |
| Délka trenažéru | 131 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: ABI17-03-103
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .