Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS R 1817 je elektromagnetický horizontálny rotopéd. Jedná sa o poloprofesionálne zariadenie vhodné na domáce, klubové, čiastočne komerčné a rehabilitačné účely.
Veľkou výhodou tohto recumbentu je vlastný generátor, vďaka ktorému odpadá potreba adaptéra a energie. Je to kvalitný trenažér s robustnou konštrukciou a ergonomicky tvarovaným sedadlom, ktoré je možné polohovať. Plynulosť stroja zaisťuje zotrvačník s hmotnosťou 9 kg.
Súčasťou trenažéra HMS R 1817 je počítač s LCD displejom, držiak na fľašu, transportné kolieska a vyrovnávače nerovností.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 180 kg |
| Hmotnost trenažéru | 59 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ne |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Horizontálny rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 112 cm |
| Šířka trenažéru | 67 cm |
| Délka trenažéru | 173 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo ABI17-1-123
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 180 kg |
| Hmotnost trenažéru | 59 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ne |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Horizontálny rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 9 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 5 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 112 cm |
| Šířka trenažéru | 67 cm |
| Délka trenažéru | 173 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: ABI17-1-123
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .