Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Spinningový bicykel HMS SW8902N je špeciálne navrhnutý pre vnútorný tréning a je určený na domáce použitie. Robustná oceľová konštrukcia je navrhnutá tak, aby bicykel bol stabilný a bezpečný pri tréningu. Ručne nastaviteľný trecí odpor a kalibrovaný zotrvačník s hmotnosťou 18 kg zaručuje dlhú životnosť stroja aj pri maximálnom zaťažení. Pre maximálny komfort počas tréningu sú riadidlá aj sedadlo polohovateľné vo vertikálnom aj horizontálnom smere.
Trenažér nie je vybavený klasickým počítačom, pre prehľad o tréningu je potrebné nainštalovať do mobilného zariadenia (telefón, alebo tablet s OS Andoid alebo iOS) aplikáciu iConsole, aplikáciu spárovať s trenažérom a mobilné zariadenia umiestniť do stojanu medzi opierkami riadidiel. Toto riešenie má nespornú výhodu v jednoduchosti ovládania a v prehľadnom zobrazovaní tréningových výsledkov, ktoré navyše máte stále so sebou.
Oceľové pedále sú osadené košíky s nastaviteľným remienkom, toto riešenie umožňuje použitie akejkoľvek topánky. Predný stabilizátor s transportnými kolieskami umožňuje jednoduché presúvanie a uskladnenie trenažéra, ak práve nie je využívaný. Zadný stabilizátor je osadený koncovkami pre vyrovnanie trenažéra do roviny.
Jedná sa o veľmi jednoduchú a efektívnu formu aeróbneho tréningu, s minimálnou možnosťou zranenia a s maximálnou účinnosťou. Počas hodiny cvičenia spálite až 1000 kalórií a to je naozaj úžasný výsledok vzhľadom na jednoduchosť prípravy! Vďaka veľkému množstvo spálených kalórií, nebudete mať problém, počas pravidelných tréningov rýchlo dosiahnuť požadovanú kondíciu. Nezáleží pritom na veku alebo fyzických schopnostiach, pretože príprava nie je zložitá. Cyklistika nezaťažuje toľko kĺby, ako beh alebo aerobik, čo je dôvod prečo je táto technika vhodná aj pre ľudí, ktorí majú nadváhu alebo problémy s kĺbmi.
Výhody lndor Cyclingu:
Parametre:
OSTATNÉ INFORMÁCIE:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 48 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | kov / plast pedály s klipsňou |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 18 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ne |
| Rýchlosť | ne |
| Spálené kalórie | ne |
| Prejdená vzdialenosť | ne |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | Nemá |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 120 cm |
| Šířka trenažéru | 53 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo ABI17-09-007
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 48 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Horizontálny posun kormidla | ano |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | kov / plast pedály s klipsňou |
| Držák na lahev | áno |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 18 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ano |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ne |
| Rýchlosť | ne |
| Spálené kalórie | ne |
| Prejdená vzdialenosť | ne |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | Nemá |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 120 cm |
| Šířka trenažéru | 53 cm |
| Délka trenažéru | 128 cm |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: ABI17-09-007
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .