Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HMS Premium ZM1856 je moderný veslársky trenažér komerčnej triedy, navrhnutý pre intenzívnu prevádzku vo fitness centrách, štúdiách osobného tréningu aj v náročných domácich posilňovniach. Robustná konštrukcia, pokročilá elektronika a kompatibilita s aplikáciou Kinomap z neho robí špičkový nástroj pre komplexný tréning celého tela.
Model ZM1856 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú maximálnu stabilitu, dlhú životnosť a bezpečnosť aj pri každodennom intenzívnom používaní. Konštrukcia vychádza z riešení používaných u profesionálnych veslárskych trenažérov a poskytuje realistický, plynulý a prirodzený pohyb, ktorý verne simuluje skutočné veslovanie.
Trenažér je vybavený zotrvačníkom s hmotnosťou 4 kg, ktorý zaisťuje stabilný chod a optimálny odpor pre vytrvalostný aj silový tréning.
Základné vlastnosti trenažéra:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerčné, mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 40 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Profi pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Programy riadené tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ne |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 57 cm |
| Délka stroje | 245 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo ABI17-22-305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Komerčné, mierne komerčné, domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 40 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída SA |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Profesinálne nášľapy s možnosťou polohovania |
| Pojezd sedáku | Profi pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ano |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Programy riadené tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ne |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 114 cm |
| Šířka stroje | 57 cm |
| Délka stroje | 245 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Síťová přípojka 230 V |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: ABI17-22-305
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .