Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Magnetický veslovací trenažér HMS ZM5005 sa vyznačuje skvelou funkčnosťou, štýlovým dizajnom a možnosťou postavenia do vertikálnej polohy pre úsporu miesta. Systém záťaže tvorí ťažné lano, ktoré sa navíja pomocou pružiny späť do bubna. Pri zatiahnutí za lano sa roztáča 3 kilogramové záťažové koleso, ktorého pohyb je obmedzovaný elektronicky nastaviteľnou magnetickou brzdou. Regulácia záťaže sa ovláda tlačidlami na ovládacom paneli a na výber máte zo 6 úrovní.
Počítač je vybavený prehľadným displejom, ktorý má tri segmenty. Prvý segment zobrazuje čas tréningu, vzdialenosť a počet príťahov. Druhý segment zobrazuje počet príťahov za minútu a čas na 500 metrov, tretí segment zobrazuje aktuálne zvolenú záťaž. Pod displejom nájdeme samotné tlačidlá pre zmenu záťaže a 2 tlačidlá pre manuálne spustenie, zastavenie, alebo pozastavenie tréningu.
Konštrukcia veslovacieho trenažéra HMS ZM5005 je dizajnovým skvostom, ktorý skvele zapadne do každej moderne zariadenej domácnosti. Nejde ale len o design, ale aj o funkčnosť, kedy po demontáži pedálov a povolení poistky po strane bubna, ide konštrukciu zdvihnúť. Trenažér tak môžete schovať napríklad do skrine.
Tréningom na veslovacom trenažéri sa zapája do pohybu až 84% svalov, ide teda o skvelého pomocníka pre aeróbny tréning.
Technické parametre:
Rozmery po zdvihnutí rámu:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 27 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 3 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ne |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 49 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 176 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
Katalogové číslo ABI17-22-304
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 130 kg |
| Hmotnost stroje | 27 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 3 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ne |
| Spálené kalórie | ne |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 49 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 176 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 0 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
Katalogové číslo: ABI17-22-304
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .