iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťHOUSEFIT MOTIO 15 - Doprodej
Záruka 2 roky záruka
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už 2.6.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Produkty taiwanskej značky HouseFit sú určené pre domácnosti a nenáročné hobby užívateľa, teda klasické rodinné využitie. Táto značka dodáva na trh bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy, posilňovacie stroje a ďalšie. Ľúbivý dizajn, praktické funkcie a cenová dostupnosť sú hlavnými devízami tejto značky.
Popis
HOUSEFIT MOTIO 15
HOUSEFIT MOTIO 15 je lehký a skladný eliptický trenažér určený pro začátečníky a domácí kondiční cvičení. Nabízí jednoduchou obsluhu a díky modernímu, magnetickému brzdnému systému a řemenovému převodu tichý chod.
Stejně jako všechny modely této kategorie má i MOTIO 15 menší rámovou konstrukci s délkou kroku 27 cm, je tedy vhodný pro menší osoby do 175 cm, kterým nabídne pohodlný postoj.
Šlapací střed s miskovými ložisky, setrvačník o hmotnosti 5 kg a řemenový převod s dopínací kladkou zajišťují tichý a bezproblémový chod stroje.
Celkem 8 stupňů odporu plně zajistí variabilitu Vašeho tréninku, zátěž vyhovuje i pro netrénované, či starší osoby.
Ocelová konstrukce zaručuje nosnost 100 kg.

TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ
HOUSEFIT MOTIO 15 disponuje přehledným a snadno ovladatelným LCD displejem, který vyobrazuje všechny důležité hodnoty jako je čas, rychlost šlapání, ujetou vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci.
Mějte svůj trénink pod kontrolou díky skvěle čitelnému displeji s velkými číslicemi a moderní elektronice.
Počítač je napájen dvěma tužkovými bateriemi typu AA, které jsou součástí dodávky eliptického trenažéru.

SMÍNÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE
Tepovou frekvenci můžete snímat přes tzv. hand pulsy (dlaňové snímače), které jsou umístěné v rukojetích eliptického trenažéru.
Pro lepší představu o svém tréninku určitě doporučujeme dokoupit i nějaký sporttester či váhu v naší nabídce analyzátorů.

MODERNÍ, TICHÁ MAGNETICKÁ BRZDA
Odpor při šlapání vytváří u HOUSEFIT MOTIO 15 moderní, magnetická brzda ovládaná přes klasický otočný regulátor se stupnici 1-8. Nabízí rozsah zátěže od naprosto volného šlapání, stroj tedy mohou využívat i starší osoby.
Díky tomu si můžete jednoduše nastavit rychle a snadno požadovaný odpor při tréninku.
Naprosto tichý chod eliptického trenažéru zajišťuje kromě moderní brzdy i řemenový převod mezi pedály a setrvačníkem.

PROTISKLUZOVÉ NÁŠLAPY
Eliptical je osazen nášlapy s protiskluzovým povrchem a zvýšenými okraji pro bezpečnou a stabilní polohu nohy na nášlapu.
I při rychlejším tempu tedy nemusíte mít obavu o sklouznutí nohy.

TRANSPORT A STABILITA
Díky nízké váze HOUSEFIT MOTIO 15 je manipulace s ním snadná, součástí výbavy jsou i transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun eliptického trenažéru.
V zadní části jsou nožičky vybaveny vyrovnávači nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu stroje.

Na tento model značky HouseFit je poskytovaná standardní záruka 2 roky. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.
Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 5 let po uplynutí záruky.
Vše pro vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky HouseFit.
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 25 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 27 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Systém setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 157 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 100 cm |
| Napájení | Batérie 2x typ AA |
Katalogové číslo HB-8289EL_1
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Diskusia
Zatiaľ žiadny príspevok
Diskusia
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Diskusia
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Produkty taiwanskej značky HouseFit sú určené pre domácnosti a nenáročné hobby užívateľa, teda klasické rodinné využitie. Táto značka dodáva na trh bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy, posilňovacie stroje a ďalšie. Ľúbivý dizajn, praktické funkcie a cenová dostupnosť sú hlavnými devízami tejto značky.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Hmotnost trenažéru | 25 kg |
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 100 kg |
Délka a tvar kroku, ergonomie
| Možnost nastavení sklonu pojezdu | Bez nastavení sklonu |
| Možnosť nastavenia nášľapov | ne |
| Možnosť nastavenia dĺžky krokov | ne |
| Držák na lahev | nie |
| Rozteč nášlapů | 22 cm |
| Délka kroku | 27 cm |
| Konstrukce trenažéru | So zotrvačníkom vzadu |
Regulace zátěže, brzda
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Systém setrvačníku | 5 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom analog 5kHz | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| čas šľapania | ano |
| rýchlosť | ano |
| spálené kalórie | ano |
| prejdená vzdialenosť | ano |
| výkon (W) | ne |
| frekvencia otáčok | ne |
| tep srdca | ano |
| signalizácia prekročenia tepu | ne |
| hodiny | ne |
| zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | trieda HC |
| Osazení kloubních spojů | Plastové púzdra |
| Převod setrvačníku | Remeň s dopínaciou kladkou |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| Velikost displeje v palcích | 3.5 " |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač ... | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ano |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Výška trenažéru | 157 cm |
| Šířka trenažéru | 58 cm |
| Délka trenažéru | 100 cm |
| Napájení | Batérie 2x typ AA |
Katalogové číslo: HB-8289EL_1
Záruka 2 roky záruka
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .