HOUSEFIT SPIRO 20 iRun
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k HOUSEFIT SPIRO 20 iRun
TRINFIT Gara T400i
VIFITO Rio 550
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Popis
HOUSEFIT SPIRO 20
Běžecký trenažér čínské značky HOUSEFIT SPIRO 20 iRun je moderní běžecký pás oblíbené čínské značky HOUSEFIT s kvalitní mechanikou a možností napárování s tréninkovými aplikacemi přes Bluetooth. Tréninkové aplikace Vám rozšíří tréninkové možnosti dodají Vašim tréninkům novou chuť do tréninku.
Ve své třídě nabízí běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 20 iRun kombinaci nejmasivnější konstrukce s kvalitním a tichým motorem o maximálním výkonu 4 HP (2,94 kW). Motor má větší kryt, s izolací pro snížení vibrací.
Odpružená běžecká plocha má rozměr 46 x 135 cm, pás je vybaven elektronickou regulací rychlosti v rozsahu 0 až 16 km/h s bezpečnostní pojistkou. Simulaci běhu v terénu či do kopce umožňuje elektronicky nastavitelný sklon až do 15%.
Pás lze snadno sklopit a uložit díky přepravním kolečkům.
Trenažér je napájen přes síť. přípojku, prvotní montáž stroje je velmi snadné dle přiloženého manuálu v CZ.
Trenažér má nosnost 135 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA
HOUSEFIT SPIRO 20 iRun nabízí snadno ovladatelný a přehledný počítač s podsvíceným 7" LCD displejem, který zobrazuje základní hodnoty: čas, vzdálenost, sklon, rychlost, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence.
Z programové nabídky nabízí 12 přednastavených programů, 2 HRC programy řízené tepovou frekvencí, případně program pro manuální nastavení času, vzdálenosti, kalorií apod.
HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.
USB konektor pro dobíjení tabletu, či smartphonu.

TRÉNINKOVÉ APLIKACE
HOUSEFIT SPIRO 20 iRun má možnost připojení tréninkové aplikace iConsole+, případně iRunning+. Jsou to tréninkové aplikace, které díky bluetooth připojení prostřednictvím vašeho tabletu umožňují rozšíření vaší základní programové nabídky.
Díky aplikaci iConsole+ si můžete přes systém GOOGLE MAPS vytvářet tréninkové trasy po celém světě a trénovat kdekoliv vás napadne a to zcela ZDARMA!.
Stáhnout si aplikaci iConsole+ můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).
Tablet není součástí dodávky!
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

DUÁLNÍ MĚŘENÍ TEPOVÉ FREKVENCE
Měření tepové frekvence lze u tohoto modelu řešeno jak přes dlaňové snímače (hand pulsy), tak i bezdrátově přes hrudní pás, tak jak to znáte z vyšších modelů. To je podstatně přesnější a komfortnější, použít lze jakýkoli standardní hrudní pás s frekvenci 5 kHZ.
Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej u nás samostatně dokoupit.

ELEKTRONICKY NASTAVITELNÝ SKLON
Trenažér nabízí možnost elektronického nastavení sklonu od 0 až do 15%. Můžete tak dokonale simulovat běhání do kopce a využívat i přednastavených programů, které s touto funkci pracují.

MP3 + ZABUDOVANÉ REPRODUKTORY
Tento model nabízí připojení vašeho mobilu, či MP3 přes klasický 3,5" jack imput. Díky zabudovaným reproduktorům, tak můžete poslouchat hudbu pro větší zábavu při běhání.
Součástí je kabel pro připojení vašeho telefonu k MP3 připojení.

MOŽNOST SKLOPENÍ
Díky možnosti uložení pásu do vertikální polohy získáte úsporné rozměry (dxšxv) 115 x 76 x 147 cm pro uskladnění. Manipulace je velice snadná, že ji zvládne bez problému každý a díky ní ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte.
Na sklopení je zapotřebí minimální síly a umožňuje snadnou manipulaci i ženám.

DRŽÁK NA LÁHEV
Tento model také nabízí držáky na láhev s vodou pro vyšší komfort při tréninku.

Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 135 kg |
| Hmotnost stroje | 85 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 4 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 135 cm |
| Šířka běžecké plochy | 46 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 137 cm |
| Šířka stroje | 76 cm |
| Délka stroje | 171 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo HT-9186EB
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 135 kg |
| Hmotnost stroje | 85 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 4 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 135 cm |
| Šířka běžecké plochy | 46 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 137 cm |
| Šířka stroje | 76 cm |
| Délka stroje | 171 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: HT-9186EB
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .