TRINFIT Gara T600i
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k HOUSEFIT SPIRO 80 iRun
Běžná cena 1 210,98 €
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HOUSEFIT SPIRO 80 iRun je oblíbený běžecký trenažér čínské značky HOUSEFIT určený do domácího prostředí pro pravidelný trénink. Nabízí nadstandardní technické vybavení, komfortní odpružení a moderní elektroniku.
Nadstandardní parametry pásu jako je elektronicky nastavitelný sklon běžecké plochy do 18%, rozsah rychlosti do 18 km/h, či použití zesílené došlapové desky s odpružením "Shock Absorber system" šetrné k vašim kloubům a zádům dělají z tohoto stroje skvělého tréninkového partnera. Běžecká plocha má rozměry 50 x 140 cm.
Pás je vybaven kvalitním a tichým motorem s maximálním výkonem 4,5 HP (3 kW) / trvalý výkon 2,5 HP (1,84 kW). Motor má větší kryt s izolací pro snížení vibrací.
Možnost ovládání sklonu a rychlosti tlačítky na počítači stroje.
Bezpečnostní stop-pojistka pro okamžité zastavení stroje.
Snadná montáž stroje dle přiloženého CZ návodu.
Trenažér je napájen přes síť. přípojku a má nosnost 150 kg.

HOUSEFIT SPIRO 80 iRun má 7" velký, přehledný LCD podsvícený barevný displej, který zobrazuje hodnoty jako čas, vzdálenost, sklon, rychlost, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence.
Kompletní programová nabídka zahrnuje celkem 15 tréninkových programů mezi mimiž nechybí 12 přednastavených programů (Weight loss, Fa burning, 5 km, Fitness, Hill climbing), 2 HRC programy (HP), 1 uživatelský program s mžností naprogramování, manuální režim apod. Jednotlivé programy lze libovolně upravovat na nižší či vyšší intenzitu.
Přednastavené programy automaticky mění jak rychlost, tak i sklon terénu.
HRC program řízený tepovou frekvencí, v závislosti na parametrech cvičence a požadovaném cíli (spalování tuku, zvýšení kondice ...). V tomto režimu běžecký pás koriguje velmi jemně rychlost běhu či sklon pásu tak, aby vás udržel ve zvolené zóně tepu. Pro optimální funkci tohoto programu doporučujeme využít hrudní pás pro přesné měření tepu.
Součástí pásu je i bezpečnostní stop-pojistka, která v případě uklouznutí apod. trenažér okamžitě zastaví.
USB vstup slouží pro dobíjení tabletu, či smartphonu.

HOUSEFIT SPIRO 80 iRun má možnost připojení tréninkové aplikace iConsole+. Jsou to tréninkové aplikace, které díky bluetooth připojení prostřednictvím vašeho tabletu umožňují rozšíření vaší základní programové nabídky.
Díky aplikaci iConsole+ si můžete přes systém GOOGLE MAPS vytvářet tréninkové trasy po celém světě a trénovat kdekoliv vás napadne a to zcela ZDARMA!.
Stáhnout si aplikaci iConsole+ můžete pro ANDROID, či iOS (APPLE).
Tablet není součástí dodávky!
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

Prostorná běžecká plocha 50 x 140 cm umožňuje bezpečný a pohodlný běh a svou pozornost tak můžete věnovat sledování vašeho oblíbeného filmu či kanálu youtube.
Komfortní odpružení "Shock Absorber system" spolu s rámovým odpružením celé desky zaručují maximální komfort při běhání a šetrnost k vašim kloubům.
Zesílená došlapová deska a kvalitní běžecká kurta předurčují tento stroj pro pravidelný trénink.
Běžecká deska je při nulovém sklonu ve výšce 18 cm od země.

Tento model nabízí elektronické nastavení sklonu do 18%. Díky tomu můžete využívat přednastavené programy, které simulují běhání do kopce, případně si sklon samovolně regulovat přes tlačítka.
Počítač stroje je po stranách vybaven tlačítky pro rychlou volbu rychlosti a sklonu. Nemusíte tak 10x mačkat tlačítko "+", ale jednoduše zmáčknete požadovaný sklon, nebo rychlost kterou chcete běžet a pás na ni postupně zrychluje.

Trenažér má vestavěné reproduktory pro připojení MP3, smartphonu, či iPodu. Součástí je kabel (3,5 jack) pro připojení vašeho telefonu k MP3. Můžete tak poslouchat hudbu pro větší zábavu při běhání.
Součástí je i nabíjecí USB konektor, který najdete na předním panelu ovládacího počítače
Nemusíte se tak bát, že se Vám při tréninku vybije tablet při sledování filmu, poslechu hudby či využívání tréninkové aplikace.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 80 iRun má vestavěný ventilátor pro jemné osvěžení a komfortnější běh.
Díky tomu můžete i při dlouhotrvajícím trénink makat naplno a cítit se v psychické pohodě.

Tento model má možnost sklopení běžecké plochy do vertikální polohy čímž docílíte rozměru pásu (dxšxv) 130 x 79 x 144 cm.
Pás je vybaven pomocným tlumičem, který umožňuje snadné sklopení i ženám a zaručuje bezpečné rozložení pásu, které díky němu probíhá plynule a pomalu. Součástí tlumiče je i bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému sklopenáí pásu například dětem.
Sklopením pásu ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte. Na sklopení je zapotřebí minimální síly a umožňuje snadnou manipulaci i ženám.

Součástí výbavy jsou i integrovaná transportní kolečka. Můžete tak běžecký trenažér jednoduše přemístit kamkoliv potřebujete.

Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 93 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 4.5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 18 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 50 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 142 cm |
| Šířka stroje | 79 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo HT-9857LEB
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 93 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 4.5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 18 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 18 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 140 cm |
| Šířka běžecké plochy | 50 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 7 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 142 cm |
| Šířka stroje | 79 cm |
| Délka stroje | 180 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: HT-9857LEB
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .