TRINFIT Gara T800i Sport
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k HOUSEFIT SPIRO PRO iRun
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HOUSEFIT SPIRO PRO iRun je běžecký trenažér určený pro domácí využití a pravidelný trénink. Dostatečně velká běžecká plocha, zesílená došlapová deska a robusní konstrukce předurčuje stroj pro universální sportovní využití.
Pás je vybaven silným motorem s maximálním výkonem 5 HP (3,68 kW), trvalý výkon 3,5 HP. Běžecká plocha s rozměry 52 x 148 cm dává dostatek prostoru i vyšším osobám a tak se můžou pohybovat bez omezení. Elektronicky nastavitelný sklon běžecké plochy až do 20%, rozsah rychlosti do 20 km/h.
Pro váš komfort při běhu je trenažér vybaven vestavěnými reproduktory s přípojkou pro MP3, či iPod. Zabudovaný ventilátor je ideální pro osvěžení při tréninku.
Napájení síťovou přípojkou 220V. Prvotní montáž stroje je velmi snadné dle přiloženého manuálu v CZ.
Trenažér má nosnost 170 kg.

HOUSEFIT SPIRO PRO iRUN má přehledný 8" LCD podsvícený barevný displej, který zobrazuje čas, vzdálenost, počet kroků, sklon, rychlost, spotřebu kalorií a měření tepové frekvence.
Z programové nabídky nabízí 12 přednastavených programů, 3 uživatelsky nastavitelné, 2 HRC programy, FAT program, případně režimy jako je manual, count down (odpočet času/vzdálenosti/kalorie).
HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.
USB/SD Card připojení, bezpečnostní stop-pojistka.
Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO iRun sice není vybaven Bluetooth, nicméně základní funkce aplikace KINOMAP lze využít pomocí kamerky telefonu, či tabletu, která snímá váš pohyb a dle toho dokáže s drobnými odchylkami rozpoznat rychlost běhu. Není to sice tak přesné a pás nemění dle aplikace sklon apod., můžete si ale pustit oblíbenou trasu, či zobrazit mapku. Aplikaci jednoduše stáhnete do svého mobilu, či tabletu a ta bude prostřednictvím optického senzoru snímat Váš pohyb při běhání.
POZOR ! Přes optický senzor telefonu/tabletu aplikace nedokáže regulovat sklon ani jiné funkce v průběhu tréninku, pouze reaguje na pohyb při běhání a načítá hodnoty jako je čas, vzdálenost apod..
Aplikaci Kinomap lze využívat na 14 dní zcela zdarma, pokud se vám aplikace zalíbí, tak si můžete dokoupit oficiální členství.
Aplikaci Kinomap si můžete stáhnout jak pro Android na google play, tak i pro Apple v apple store.
Tréninkové aplikace jsou produktem třetí strany a proto doporučujeme předem vyzkoušet, zda je váš tablet či telefon s konkrétní aplikací kompatibilní. Pokud by vám aplikace se strojem nefungovala či vykazovala chyby, jsme připraveni vám pomoci (nicméně nemůžeme funkčnost aplikace na Vašem zařízení zaručit a neneseme za ni odpovědnost).

Měření tepové frekvence lze u tohoto modelu klasicky přes dlaňové snímače (hand pulsy), případně přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG.
Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné si jej u nás samostatně dokoupit.

Prostorná běžecká plocha nabízí 52x148 cm, díky tomu dává prostor i vyšším uživatelům a můžete se tak pohybovat při tréninku bez omezení.
Pás má zesílenou došlapovou desku zaručující delší životnost i při pravidelném tréninku.

Běžecká plocha disponuje odpružením "Shock Absorber system" kombinující gumové silantbloky a odpruženou konstrukci rámu. Díky tomu je běhání bez zbytečných rázů, šetrné vůči vašim kloubům a zádům při tréninku.

Tento model má samozřejmě možnost sklopení běžecké plochy do vertikální polohy s rozměry (dxšxv) 115 X 95 X 157 cm. Manipulace je velice snadná, že ji zvládne bez problému každý a díky ní ušetříte polovinu prostoru, když zrovna neběháte.
Narozdíl od většiny pásů má tento model důmyslný přizvedávací mechanismus, pro přesun jej tedy jen nohou přizvednete na kolečka a lze s ním snadno popojet. Na sklopení je zapotřebí minimální síly a umožňuje snadnou manipulaci i ženám.

Tento model také nabízí 2x držák na láhev s vodou pro vyšší komfort při tréninku. Už žádné přerušování tréninku !

Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 170 kg |
| Hmotnost stroje | 105 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 20 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 148 cm |
| Šířka běžecké plochy | 52 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 8 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 143 cm |
| Šířka stroje | 95 cm |
| Délka stroje | 186 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo HT-9854EB
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 170 kg |
| Hmotnost stroje | 105 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 5 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3.5 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 20 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 148 cm |
| Šířka běžecké plochy | 52 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ano |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 8 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 143 cm |
| Šířka stroje | 95 cm |
| Délka stroje | 186 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: HT-9854EB
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .