HOUSEFIT TEMPO 50
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k HOUSEFIT TEMPO 50
TRINFIT Gara T300i
VIFITO Rio 250 iR
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Popis
HOUSEFIT TEMPO 50
Běžecký pás čínské značky HouseFit Tempo 50 je trenažér pro domácí kondiční trénink začínajících běžců.
Pás zaujme především svým elegantním černým designem, prostornou běžeckou plochou o rozměrech 45 x 125 cm a silným motorem s trvalým výkonem 2 HP (1,47 kW).
Rychlost je elektronicky regulovatelná a můžete si ji nastavit buď manuálně či formou přednastavených programů do 16 km/h. Stejně tak sklon je též elektronicky nastavitelný v rozsahu od 1 % do 15 %.
Vaše klouby při běhání budou v bezpečí díky odpružení prostřednictvím gumových silantbloků, pro snadnou manipulaci s pásem je možné pás složit do vertikální polohy a přemístit díky transportním kolečkům.
Nosnost trenažéru je 120 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA
Běžecký pás HouseFit Tempo 50 disponuje přehledným LCD displejem, který vyobrazuje všechny základní údaje jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci.
Z programové nabídky je k dispozici 12 přednastavených programů a manuální režim atd.
Dále nabízí možnost připojení MP3 pro poslech hudby prostřednictvím vestavěných reproduktorů, 2 držáky na láhev s vodou a bezpečnostní pojistku pro okamžité zastavení pásu.
V madlech jsou integrovaná madla s dlaňovými snímači tepové frekvence a ovládání rychlost a sklonu.
Na počítači HouseFit Tempo 50 jsou i tzv. "horké klávesy" pro nastavení okamžité rychlosti a sklonu v rozsahu (3,6,9,12).

MOŽNOST SLOŽENÍ
Běžecký pás lze bez problému složit do vertikální polohy s minimálními rozměry 94,5 x 77 x 148 cm.
Integrovaná kolečka v přední části stroje a možnost složení vám usnadní manipulaci a můžete tak pás přemístit, kam budete potřebovat.
Na sklopení je zapotřebí minimální síly a umožňuje snadnou manipulaci i ženám.

BĚŽECKÁ PLOCHA
Běžecká plocha nabízí rozměry 45 x 125 cm a má odpružení prostřednictvím gumových silantbloků pro maximální bezpečí a šetrnost k Vašim kloubům při běhání.

ELEKTRONICKY NASTAVITELNÝ NÁKLON
Sklon lze elektronicky nastavit do 15 % buď manuálně přes tlačítka či prostřednictvím programů.
Můžete si tak určit ideální pozici při pravidelném běhání.

MĚŘENÍ TEPOVÉ FREKVENCE
Měření tepové frekvence je možné prostřednictvím dlaňových snímačů umístěných na řidítkách.
Měření tepové frekvence vám pomůže dosáhnout vašich vytoužených cílů.

Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 62 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 1 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 136 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 174 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo HT-9195E
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 62 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 3 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 2 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 12 % |
| Minimální sklon pásu | 1 % |
| Maximální rychlost | 16 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 125 cm |
| Šířka běžecké plochy | 45 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 5.5 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 136 cm |
| Šířka stroje | 77 cm |
| Délka stroje | 174 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: HT-9195E
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .