HOUSEFIT TIRO 35 - Doprodej
Stroj byl vrácen ve 14 dnech
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 3 roky záruka
5 rokov na rám
Alternativy k HOUSEFIT TIRO 35
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
HOUSEFIT TIRO 35 - Doprodej
Stroj byl vrácen ve 14 dnech
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Rotoped Housefit Tiro 35 patří, jak mechanickým provedením a výbavou, tak ergonomií a komfortem pohybu k velmi zdařilým modelům. Je vhodný pro osoby do 185 cm, ideální pro domácí kondiční cvičení.
Rotoped je již osazen ložiskovým šlapacím středem (bezúdržbové a garantuje dlouhodobou životnost), klikami na čtyřhran, dopínaným řemenem s ložiskovou kladkou a řadou dalších technických řešení charakteristických z modelů vyšších cenových relací. Šlapání je díky magnetickému brzdnému systému a kvalitní mechanice zcela tiché.
Setrvačník o hmotností 7 kg zaručuje relativně plynulý chod rotopedu, magnetický odpor je řízený elektronicky v 16-ti stupních od nuly až do maxima.
Napájení: externí síťový adaptér 6V / 1000 mA.
Masivní rám nabízí nosnost do 120 kg.

Housefit Tiro 35 je vybaven přehledným podsvíceným LCD počítačem s jednoduchým ovládáním. Měří čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, frekvenci otáček a srdeční tep prostřednictvím dlaňových snímačů na řidítkách. Funkce SCAN postupně mění hodnoty na velkém displeji.
Počítač je vybaven 14 programy, pro začátečníky i pokročilé.
Manuální režim - zátěž si nastavujete ručně tlačítky + / - , displej automaticky načítá všechny hodnoty na displeji.
Profily trati 10 variant - automatické programy, při kterých rotoped během jízdy upravuje zátěž dle zvoleného profilu trati, celý program lze zátěžově přizpůsobit.
Program HRC koriguje zátěž dle vaší tepové frekvence, při tomto programu je nutné se po celou dobu tréninku držet dotykových snímačů.
Program RECOVERY - umožní sledování vašeho pokroku a určení vaší trénovanosti s ohodnocením kondiční známkou 1-6.

Model Housefit Tiro 35 nabízí snímání tepové frekvence přes dlaňové snímače, které jsou součástí madel. Díky tomu můžete mít svůj trénink pevně pod kontrolou.
Pro správnou funkčnost je třeba držet oba snímače pevně stisknuté, ideálně navlhčenýma rukama.

Sedlo má horizontální i vertikální nastavení polohy pro vás optimální posed a komfort při tréninku.
Rotoped vyhovuje i na vyšší osoby do 185 cm, rozsah nastavení výšky sedla v rozsahu 71 až 95 cm (vzdálenost sedlo-pedál).

Řídítka mají nastavitelný sklon, dovolují tedy nastavit polohu v které se vám budou pohodlně držet, případně se o ně můžete při šlapání předloktím opřít.

Rotoped Houefit TIRO 35 je osazen standardními klikami na čtyřhran a kvalitními pedály dostatečné velikosti vybavenými bezpečnostním řemínkem pro pohodlné šlapání a jistou polohu chodidla. Řemínky jsou nastavitelné.
Pedály s těžištěm pro pohodlné nasedání (pedál drží vždy směrem nahoru).

Rotoped je vybaven praktickými tranportními kolečky, přemístit ho je tedy snadné a zvládne to opravdu každý. Na zadní noze rotopedu jsou umístěny vyrovnávače nerovnosti podlahy, kterými lze korigovat případné nerovnosti a zajistit tak stabilitu stroje.

Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 30 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 136 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 107 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo HB-8242HPP
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 30 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ano |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 7 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou programov |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ano |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ano |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 4 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvetlený |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 136 cm |
| Šířka trenažéru | 54 cm |
| Délka trenažéru | 107 cm |
| Napájení | Externý sieťový adaptér |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: HB-8242HPP
Záruka 3 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .