Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Modularný systém UpForm je ideálnym riešením pre všetky komerčné priestory či už ide o posilňovne, fitnesscentrá alebo kluby. Jednotlivé stanovištia sa spájajú pomocou spojovacích dielov UF-016 a horných spojok UF-014 a UF-015 podľa počtu modulov spojených k sebe. Pri použití nohy UF-017 môžu jednotlivé moduly stáť aj samostatne. Modulárny systém UpForm umožňuje zostavenie jednotlivých stanovíšť do ľubovoľného Multitoweru presne podľa Vašich predstáv a potrieb.
Hrazda s dopomocou UpForm UF-009 je vybavená sadou závažia s 16 tehlami s celkovou hmotnosťou 120 kilogramov odstupňovaných po 7,5 kg. Volič váhy je opatrený nálepkami pre rýchlu voľbu požadovanej záťaže a istiaci čap je pripevnený na lanku, takže nehrozí jeho strata. Dopomoc je pri stanici UF-009 riešená sedákom, ktorý je spojený so závažím a pohybuje sa po 2 nerezových, vodiacich tyčiach. Na sedák bolo použité perforované čalúnenie, ktoré zaisťuje dostatočnú ventiláciu a odvod vlhkosti. Pre ľahké nasadanie je stanovište doplnené o dva robustné, nerezové nášľapy s gumovými plôškami proti pošmyknutiu. Všetky kladky sú schované pod kovovými krytmi s logom UpForm. Oceľové lanko je pokryté čiernym PVC, je zakončené masívnym okom a je odpružené gumovým tlmičom.
Parametre:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 203 cm |
| Šířka stroje | 65 cm |
| Délka stroje | 58 cm |
| Hmotnost stroje | 274 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABIMA-UF-017
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 120 kg |
| Maximální nosnost kladek | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 120 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 203 cm |
| Šířka stroje | 65 cm |
| Délka stroje | 58 cm |
| Hmotnost stroje | 274 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABIMA-UF-017
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .