Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
KUBISPORT BR3000K žlutý umožňuje nastavení zátěže v 32 krocích. Díky tomu si tu správnou náročnost snadno zvolí jak začátečník, tak i pokročilý sportovec. Plynulosti cvičení navíc výrazně pomáhá také setrvačník o hmotnosti 3 kg, který je z designových i bezpečnostních důvodů po celé ploše krytý.
Přehled o základních parametrech tréninku vám dá integrovaný computer se 7 funkcemi. Počítač dokáže sledovat čas cvičení, rychlost, vzdálenost, zátěž, frekvenci záběrů, kalorie a tempo na 500 m.
Díky podpoře fitness aplikací (Kinomap a další) získáte přístup nejen k podrobnějším statistikám, ale díky držáku na tablet můžete sledovat virtuální trasu přímo před sebou - u aplikace Kinomap se zátěž bude měnit automaticky, podle dané trasy.
Veslovací trenažér KUBISPORT BR3000K žlutý tvoří práškovaný ocelový rám, který doplňuje hliníkový pojezd s PU sedátkem uloženým na kolečkách s ložisky.
Pohyb při cvičení je díky tomu tichý a hladký, přičemž celá konstrukce je navržena s ohledem na dlouhou životnost všech dílů a pohodlné cvičení osob do výšky až 195 cm. Vše navíc doplňují pedály s řemínky, zabraňujícími nechtěnému vyšlápnutí ze stroje během cvičení, a nechybí ani praktický držák na lahev s pitím.
Stroj je možné pro maximální úsporu prostoru složit do vertikální polohy.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ:
OSTATNÍ PARAMETRY:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 31 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 3 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 73 cm |
| Šířka stroje | 42 cm |
| Délka stroje | 158 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Vlastní generátor |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo KUB05-BR3000K-ZL
Záruka 3 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 120 kg |
| Hmotnost stroje | 31 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Hmotnost setrvačníku | 3 kg |
| Regulace zátěže | Elektronická s možnosťou progr. |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ano |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 73 cm |
| Šířka stroje | 42 cm |
| Délka stroje | 158 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Vlastní generátor |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ano |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: KUB05-BR3000K-ZL
Záruka 3 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .