Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
KUBISPORT HG4400K je jednopozicová posilovací věž určená pro cvičení v domácím prostředí. Kombinuje systém kladek, závaží a příslušenství, díky čemuž umožňuje procvičit většinu svalových skupin. Uživatelé mohou využít více než 60 různých cviků pro horní i dolní část těla.
Zátěž tvoří blok cementových cihel o celkové hmotnosti 81 kg s možností jemného odstupňování, takže si vhodnou zátěž najdou jak začátečníci, tak i zkušení cvičenci. Pohyb kladek je plynulý díky ložiskům a ocelovým lankům potaženým ochrannou vrstvou, která prodlužuje jejich životnost.
Konstrukce věže je vyrobena z ocelových trubek o průměru 65 mm, které zajišťují stabilitu a bezpečné používání. Polstrování sedáku a opěrky v černo-žlutém provedení je odolné a snadno se čistí.
TECHNICKÝ POPIS:
VYBAVENÍ A FUNKCE:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 81 kg |
| Maximální nosnost kladek | 81 kg |
| Maximální nosnost kopače | 81 kg |
| Maximální nosnost stroje | 140 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 213 cm |
| Šířka stroje | 95 cm |
| Délka stroje | 170 cm |
| Hmotnost stroje | 141 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo KUB05-HG4400K
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 81 kg |
| Maximální nosnost kladek | 81 kg |
| Maximální nosnost kopače | 81 kg |
| Maximální nosnost stroje | 140 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 213 cm |
| Šířka stroje | 95 cm |
| Délka stroje | 170 cm |
| Hmotnost stroje | 141 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: KUB05-HG4400K
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .