Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
5 rokov na rám
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
KUBISPORT HG4600K je třípozicová posilovací věž určená pro silový trénink v domácím prostředí. Nabízí tři samostatná stanoviště a široké možnosti nastavení zátěže. Díky kombinaci kladek, lavice, butterfly modulu a dalších prvků lze procvičit celé tělo v rámci jednoho zařízení.
Věž využívá systém kladek s ložisky, který umožňuje plynulý a tichý chod. Zátěž tvoří blok cementových cihel o celkové hmotnosti 76 kg, jehož odpor lze přizpůsobit pomocí kolíku. Součástí výbavy je také tricepsové lano, které rozšiřuje variabilitu cvičení. Celkově lze na věži provádět až 78 různých cviků zaměřených na hlavní svalové skupiny.
Konstrukce je tvořena ocelovým rámem z profilů o průměru 65 mm, který zajišťuje stabilitu a bezpečné používání. Polstrování je v černé barvě a snadno se udržuje.
TECHNICKÝ POPIS:
VYBAVENÍ A FUNKCE:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 76 kg |
| Maximální nosnost kladek | 76 kg |
| Maximální nosnost kopače | 76 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 205 cm |
| Šířka stroje | 225 cm |
| Délka stroje | 194 cm |
| Hmotnost stroje | 168 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo KUB05-HG4600K
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 76 kg |
| Maximální nosnost kladek | 76 kg |
| Maximální nosnost kopače | 76 kg |
| Maximální nosnost stroje | 130 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 205 cm |
| Šířka stroje | 225 cm |
| Délka stroje | 194 cm |
| Hmotnost stroje | 168 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ano |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ano |
| Lavica na brucho | ano |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ano |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ano |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: KUB05-HG4600K
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 5 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .