Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 19.5.
Běžná cena 2 838,43 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
KUBISPORT HX80 je multifunkční silová klec s multipressem a integrovaným závažím 2 × 80 kg. Konstrukce kombinuje klasické silové stanoviště pro práci s volnou vahou, multipress (Smith machine), duální kladky a hrazdu v jednom celku. Systém umožňuje provádět více než 100 různých cviků zaměřených na všechny hlavní svalové skupiny.
Rám KUBISPORT HX80 je vyroben z ocelových profilů 50 × 100 mm a je dimenzován na vysoké zatížení při pravidelném používání. Klec je vhodná pro domácí i profesionální využití.
Prodloužená záruka 5 let na rám stroje.
TECHNICKÝ POPIS:
NOSNOSTI:
ROZMĚRY A HMOTNOST:
BALENÍ A MANIPULACE:
Z důvodu nadrozměrného přepravního boxu není možné doručení přímo dovnitř objektu, pokud k tomu není přizpůsoben vstup. Přemístění v rámci objektu si zákazník zajišťuje samostatně.
Pro montáž je doporučena asistence alespoň 2–3 osob.
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 160 kg |
| Maximální nosnost kladek | 80 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 900 kg |
| Maximální nosnost stroje | 180 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ano |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 205 cm |
| Délka stroje | 190 cm |
| Hmotnost stroje | 467 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ano |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ano |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ano |
Katalogové číslo KUB05-HX80
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 160 kg |
| Maximální nosnost kladek | 80 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 900 kg |
| Maximální nosnost stroje | 180 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ne |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ano |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ano |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 230 cm |
| Šířka stroje | 205 cm |
| Délka stroje | 190 cm |
| Hmotnost stroje | 467 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ano |
| Spodná kladka | ano |
| Protismerná kladka | ano |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ano |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ano |
| Príťahy na chrbát | ano |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ano |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ano |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ano |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Pojezd Multipressu | |
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Zatěžované svaly
| Stroje na nohy a hýždě | ano |
| Stroje na záda | ano |
| Stroje na prsa | ano |
| Stroje na břicho | ano |
| Stroje na ramena | ano |
| Stroje na biceps | ano |
| Stroje na triceps | ano |
| Stroje na lýtka | ano |
Katalogové číslo: KUB05-HX80
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .