Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací lavice KUBISPORT KHXPRO je víceúčelová nastavitelná posilovací lavice určená pro silový trénink s jednoručními činkami i velkou osou. Konstrukce je navržena pro vysoké zatížení a časté používání, a proto je vhodná jak pro domácí posilovny, tak i pro komerční prostředí.
Lavice umožňuje nastavení opěradla do 10 poloh a sedáku do 3 poloh, což umožňuje rychlou změnu cvičební pozice podle zvoleného cviku. Celková konstrukce je vyrobena z oceli a poskytuje vysokou stabilitu i při tréninku s těžkými váhami.
Polstrování tvoří vysoce hustá pěna s povrchem z umělé kůže (PU), která zajišťuje pohodlnou oporu při cvičení a zároveň umožňuje snadnou údržbu.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 800 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 50 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 143 cm |
| Hmotnost stroje | 48 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ano |
Katalogové číslo KUB05-KHXPRO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost stroje | 800 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ano |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ne |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 50 cm |
| Šířka stroje | 60 cm |
| Délka stroje | 143 cm |
| Hmotnost stroje | 48 kg |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Profesionálne fitcentrá |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ano |
Katalogové číslo: KUB05-KHXPRO
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .