Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 3 roky záruka
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už 20.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Posilovací lavice KUBISPORT WB2800K je jednoduchá posilovací lavice, určená pro nenáročné zákazníky, která umožňuje cvičení s jednoručními činkami i obouruční činkou. Posilovací lavici KUBISPORT WB2800K je možné nastavit do několika pozic.
Zařízení je vybaveno motýlkem na stojanech, což rozšiřuje spektrum možných cviků, a poskytuje tak ještě větší variabilitu v tréninkových rutinách. Pro specifické posilování bicepsů a dalších svalů na rukou slouží bicepsový pult, což je speciální opěrka na ruce. Pro trénink nohou pak slouží adaptér na předkopávání v přední části stroje.
Posilovací lavice váží 28 kg a je navržena tak, aby unesla maximální zátěž do 140 kg. Rozměry tohoto zařízení činí 165 x 142 x 102 cm, což zajistí dostatečný prostor pro různé typy cviků.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
OSTATNÍ INFORMACE:
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kopače | 60 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 60 kg |
| Maximální nosnost stroje | 140 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 102 cm |
| Šířka stroje | 142 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Hmotnost stroje | 28 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo KUB05-WB2800K
Záruka 3 roky záruka
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Maximální nosnost kopače | 60 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 60 kg |
| Maximální nosnost stroje | 140 kg |
Komfort cvičení
| Nastaviteľná chrbtová opierka | ano |
| Nastaviteľný sedák | ne |
| Nastaviteľný kopač | ne |
| Nastaviteľná výška stojanov | ano |
| Nastaviteľný peck-deck | ne |
| Možnosť posunu lavice voči stojanu | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy | ne |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 102 cm |
| Šířka stroje | 142 cm |
| Délka stroje | 165 cm |
| Hmotnost stroje | 28 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ano |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ano |
| Zakopávanie | ano |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ano |
| Peck-deck | ano |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ne |
| Cviky s jednoručkami | ano |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: KUB05-WB2800K
Záruka 3 roky záruka
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .