Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Zadarmo ihneď na odoslanie, u vás doma už zajtra.
Vyberte si svoj darček zadarmo
Zobraziť všetky darčeky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Rímska lavica, alebo hyperextenzia HMS LR8310, slúži na intenzívne posilňovanie chrbtového a sedacieho svalstva. Pre správnosť polohy pri cvičení je opora výškovo nastaviteľná v rozmedzí 93 - 121 cm. Na reguláciu záťaže je lavica nastaviteľná do štyroch uhlov. Cvičením na tejto lavici predchádzate okrem iného bolestiam chrbta, ktoré sú spôsobené ochabnutým svalstvom bedrovej chrbtice.
Technické parametre:
Ostatné informácie:
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 150 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 130.5 cm |
| Šířka stroje | 76.5 cm |
| Délka stroje | 121 cm |
| Hmotnost stroje | 11.5 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ano |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo ABI17-53-700
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatiaľ žiadny príspevok
Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Zatiaľ žiadny príspevok
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametre
Nosnosti stroje, závaží
| Hmotnost instalovaného závaží | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek | 0 kg |
| Maximální nosnost kopače | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu | 0 kg |
| Maximální nosnost stroje | 150 kg |
Rozměry stroje, hmotnost
| Výška stroje | 130.5 cm |
| Šířka stroje | 76.5 cm |
| Délka stroje | 121 cm |
| Hmotnost stroje | 11.5 kg |
Vybavenost stanovišti
| Stojan na činku | ne |
| Horná kladka | ne |
| Spodná kladka | ne |
| Protismerná kladka | ne |
| Predkopávanie | ne |
| Zakopávanie | ne |
| Kladka na brucho | ne |
| Bicepsová opierka | ne |
| Peck-deck | ne |
| Tlaky na prsia v sede | ne |
| Leg-press | ne |
| Multipress | ne |
| Príťahy na chrbát | ne |
| Bradlá s prednožovaním | ne |
| Lavica na brucho | ne |
| Hyperextenzia | ano |
| Cviky s jednoručkami | ne |
| Stepper | ne |
| Hrazda | ne |
| Tlaky na ramená | ne |
| Tricepsové kliky - dipy | ne |
| Lýtka | ne |
| Snožování | ne |
| Roznožování | ne |
| Hip Thrust - hýždě | ne |
| Hacken dřep | ne |
| Bicepsové zdvihy | ne |
| Belt Squat | ne |
Ostatní vlastnosti
| Způsob využití | Domáce |
| Možnosť zloženia stroja | ne |
| Transportné kolieska | ne |
Katalogové číslo: ABI17-53-700
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Nájdete v týchto kategóriách
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PrečítaťiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PrečítaťMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Prečítať
Máte otázky k tomuto produktu? Opýtajte sa tu v diskusii.
Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .