iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
Přečíst
Záruční servis u Vás doma
Zkompletované, seřízené
LEVIT MUAN MX 13 Ah 17" over black pearl 202
Záruční servis u Vás doma
Zkompletované, seřízené
Výrobce:
LEVIT
Záruka 2 roky záruka
10 rokov na rám
Vyberte si dárek zdarma
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Garančná prehliadka zadarmo
Najširšie športové
sortiment skladom
Kamenná predajňa v Bratislave
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
+420 602 119 550
po - pá 9:00 až 18:00
Popis
Diskuze
Příslušenství
Výrobce
Ke stažení
LEVIT MUAN MX 13 Ah 17" over black pearl 202
Skladom do 5 ks
Popis
5924 161
5924 162
Diskuze
Příslušenství
Výrobce
Ke stažení
Popis
LEVIT MUAN MX over black pearl 2022
Model LEVIT MUAN MX over black pearl patří mezi oblíbená horská elektrokola značky LEVIT a je vhodné jak pro muže, tak pro ženy! Vyniká především svoji integrovanou 13 Ah nebo 17,5 Ah baterii přímo v rámu, takže není nijak narušený design kola a zajišťuje maximální komfort a ovladatelnost při jízdě jak v nízké, tak i vysoké rychlosti.
Tento model je vhodný jak pro začínající i pokročilé jezdce a pro maximální komfort je součástí kvalitní polstrované sedlo, tvarovaná řídítka.
Jedná se o ideální model pro každého kdo hledá kolo pro sportovní a rekreační trasy. Uplatní se především v terénu, ale zvládne i silnici nebo cyklostezku.
Model disponuje 17" rámem s moderním designem z hliníku, baterií integrovanou v rámu a výkonným pohonem v zadním náboji kola.
Komfort zajišťuje vyladěná geometrie a také bohatá základní výbava s odpruženou vidlicí, s kotoučovými brzdami a stabilními 29“ zapletenými koly.
Hlavní přednosti modelu LEVIT MUAN MX over black pearl:
- hliníkový rám se sportovně střiženou geometrií a plně integrovanou baterií v rámu.
- výkonný motor Bafang M400 250 W středový
- lithium-iontová rámová baterie Levit SP2.1 468 / 630 Wh (13 / 17,5 Ah)
- přehazovačka Microshift RD-M46L
- pláště CST Gaballero 29 x 2,25" (57 - 622)
- odpružená vidlice RST Gila TnL (100 mm, se zamykáním z korunky)
BATERIE - specifikace
Lithium-iontová baterie disponuje kapacitou 13 / 17,5 Ah (468 / 630 Wh), Levit SP2.1 a je integrována v rámu kola. Tato pozice je ideální pro vyváženost hmotnosti baterie a se zárukou dobré manipulace s kolem.
Navíc bude zachován kompaktní design a klasická geometrie rámu bez použití nestandardních komponentů.
- Kapacita baterie: 468 / 630 Wh (13 / 17,5 Ah)
- Dojezd: 120 / 150 km
Baterie je součástí dodávky.
POHON ELEKTROKOLA
Model elektrokola LEVIT MUAN MX over black pearl nabízí vysoce kvalitní motor Bafang M400 s výkonem 250 W (max. 500 W). Jízda je plynulá a motor tichý.
Motor je umístěn ve středové části rámu, díky tomu jsou zajištěny maximálně dobré manipulační schopnosti s kolem a komfortní jízda a sportovní vzhled.
Specifikace
| Rám | Alu 6061 |
| Vidlice | RST Gila TnL (100 mm, se zamykáním z korunky) |
| Velikost kol | 29" |
| Převody | 1 x 9 |
| Motor | středový BAFANG M400 |
| Baterie | Levit SP2.1 468 / 630 Wh (13 / 17,5 Ah) |
| Systém | BAFANG |
| Display | Bafang C18 |
| Dojezd | - |
| Řídítka | Spec Phase 31,8 x 720 mm (17"), 740 mm (19", 21") |
| Představec | Spec Phase 60 mm (17"), 80 mm (19", 21") |
| Brzdy | Zoom HB-875 (180 mm kotouč) |
| Řazení | Microshift Marvo-LT |
| Převodník | Bafang NW (170 mm, 38 t.) |
| Kazeta | S-Ride M300 (11 - 36 t.) |
| Řetěz | KMC X9 |
| Přehazovačka | Microshift RD-M46L |
| Ráfky | Remerx Rocky Disc (622 x 22 mm) |
| Pláště | CST Gaballero 29 x 2,25" (57 - 622) |
| Náboj přední | Formula DC-20LW |
| Náboj zadní | Formula DC-22LW |
| Sedlovka | Spec Phase 30,9 x 400 mm |
| Sedlo | Spec Sport |
| Barva | black pearl |
| Zdvih tlumiče | 100 mm |
| Nosnost | - |
| Hmotnost | - |
Parametry
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Katalogová čísla
LEVIT MUAN MX 13 Ah 17" over black pearl 202: Varianta: 13 Ah:
APA-75065
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
+420 602 119 550
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Záruka 2 roky záruka
Záruka - predĺžená 10 rokov na rám
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Katalogová čísla
LEVIT MUAN MX 13 Ah 17" over black pearl 202: Varianta: 13 Ah:
APA-75065
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .