Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Vyberte si dárek zdarma
Zobrazit všechny dárky
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
LIFEFIT EB3100 je rotopéd vhodný na domáce, menej náročné prostredie pre občasné používanie s nosnosťou až 120 kg. Trenažér je vybavený magnetickým brzdným systémom s manuálnou reguláciou záťaže v 8 úrovniach. Plynulý a tichý chod zaručuje zotrvačník s hmotnosťou 4 kg.
Pre správnu a pohodlnú pozíciu pri tréningu je možné nastaviť sedadlo vo vertikálnom smere.
LCD displej zobrazuje základné údaje, ako sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, výkon, tepová frekvencia a ODO (celkovú prejdenú vzdialenosť).
Na rukovätiach sa nachádzajú snímače tepovej frekvencie.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ďalšie informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 18 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 117 cm |
| Šířka trenažéru | 47 cm |
| Délka trenažéru | 80 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo FB-ROT-EB3100
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 18 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ne |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ne |
| Horizontálny posun sedla | ne |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | plastové pedály s klipsňami |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Klasický rotoped |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX v 8 stupňoch |
| Hmotnost setrvačníku | 4 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ne |
| Výška trenažéru | 117 cm |
| Šířka trenažéru | 47 cm |
| Délka trenažéru | 80 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | S voľnobehom |
| Středové složení | Miskový šľapací stred |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: FB-ROT-EB3100
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .