Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 18.5.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Veslovací trenažér LIFEFIT RMM7200 je základné veslo vhodné pre nenáročných užívateľov na občasné cvičenie. Nastavenie magnetického odporu je v 8 úrovniach a je dostačujúce pre každého začiatočníka. Na nastavenie záťaže slúži praktické koliesko na hlavnom ráme.
Ďalej ponúka pojazdové sedadlo a nášľapy s nastaviteľnými remienkami pre správne zafixovanie nôh. Cvičením na veslovacom trenažéri zapájate do tréningu všetky hlavné svalové partie, najmä nohy, chrbát, ruky, ale hlavne svalový korzet, teda bedrovú oblasť chrbta a brušné svaly.
Na prehľadnom LCD displeji uvidíte všetky základné dáta, ako je čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a počet záberov.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 26 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 57 cm |
| Šířka stroje | 58 cm |
| Délka stroje | 185 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo FB-VES-RMM7200
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost stroje, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 26 kg |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Magnetická brzda |
Mechanika trenažéru
| Použití dle EN ISO 20957 | Třída HC |
| Opěrky nohou (nášlapy) | Klasické nášľapy na suchý zips |
| Pojezd sedáku | Pojazd s ložiskami |
Měřené hodnoty, programy
| Pouze ušní upínkou | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz | ne |
| Počítač bez měření tepové frekvence | ano |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem ANT+ | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Programy riadené tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas veslovania | ano |
| Rýchlosť (km/h) | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Počet záberov | ano |
| Počet záberov za minútu | ano |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Vzdialenosť | ano |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Výška stroje | 57 cm |
| Šířka stroje | 58 cm |
| Délka stroje | 185 cm |
| Možnosť sklopenia stroja | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Napájení | Baterie 2x typ AA |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| FitShow | ne |
| EXR Game | ne |
| Uživatelské paměti | ne |
| Multimediální funkce | ne |
| Bluetooth pro aplikace | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Katalogové číslo: FB-VES-RMM7200
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .