Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 21.5.
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
LIFEFIT TM1100 je základný bežecký trenažér pre nenáročné domáce prostredie pre občasné využívanie. Pás disponuje motorom s trvalým výkonom 0,6 HP (0,44 kw). Odpružená bežecká plocha s rozmermi 34 x 100 cm je vhodná skôr pre drobnejšie postavy s krátkym krokom. Rýchlosť pásu je regulovateľná a môžete si ju nastaviť manuálne alebo formou prednastavených programov do 10 km/h. Pás disponuje nosnosťou 100 kg.
Ovládanie trenažéra je možné prostredníctvom LCD displeja. Rýchlosť je možné meniť aj pomocou "horúcich klávesov", alebo aj na rukovätiach. Displej zobrazuje všetky základné údaje ako sú: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, tepovú frekvenciu. V rukovätiach sú integrované dlaňové snímače na meranie tepovej frekvencie.
Bežecký pás je možné bez problémov zložiť do vertikálnej polohy s minimálnymi rozmermi 65 x 62 x 123 cm.
Integrované kolieska v prednej časti stroja a možnosť zloženia vám uľahčia manipuláciu a môžete tak pás premiestniť, kam budete potrebovať.
Bežecké pásy LIFEFIT sú cenovo dostupné stroje pôvodom z Ázie. Svojou kvalitou sú doporučované nenáročným začiatočníkom občas bez pravidelných športových návykov pre beh a cvičenie. Pri intenzívnom tréningu môžu vykazovať nižšiu stabilitu, menšiu odolnosť a kratšiu životnosť, čo je dôležité pri výbere vybavenia pri dlhodobom používaní.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 35 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.6 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 10 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 100 cm |
| Šířka běžecké plochy | 34 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 112 cm |
| Šířka stroje | 62 cm |
| Délka stroje | 137 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo FB-PAS-TM1100
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 35 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 0.6 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 10 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 100 cm |
| Šířka běžecké plochy | 34 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 112 cm |
| Šířka stroje | 62 cm |
| Délka stroje | 137 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: FB-PAS-TM1100
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .