Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
Alternativy k LIFEFIT TM1300
Běžná cena 417,31 €
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Motorový bežecký pás Lifefit TM1300 patrí medzi základné modely vhodné pre nenáročných drobnejších užívateľov pre občasný ľahký klus. Pás disponuje motorom s trvalým výkonom 1 HP (0,74 kw), vďaka čomu je vhodný pre svižnú chôdzu aj beh. Odpružená bežecká plocha s rozmermi 40,5 x 110 cm je vhodná skôr pre drobnejšie postavy. Rýchlosť je elektronicky regulovateľná do 9 km/h. Pás disponuje nosnosťou 100 kg.
IFEFIT TM1300 ponúka LCD displej, ktorý zobrazuje všetky základné údaje ako sú: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie. Pás tiež ponúka možnosť Bluetooth pripojenia, to zaistí spárovanie pásu s vašim šikovným mobilným telefónom. Nechýbajú ani reproduktory, vďaka ktorým budete môcť pri cvičení počúvať svoju obľúbenú hudbu.
Bežecký pás sa dá bez problémov uložiť napríklad pod vašu posteľ, pretože sa dá madlo jednoducho sklopiť. Rozmery pásu v sklopenom stave sú 138 x 72 x 25 cm.
Integrované kolieska v prednej časti stroja a možnosť zloženia vám uľahčia manipuláciu a môžete tak pás premiestniť, kam budete potrebovať.
Bežecké pásy LIFEFIT sú cenovo dostupné stroje. Svoju kvalitu sú doporučované nenáročným začiatočníkom občas bez pravidelných športových návykov pre beh a cvičenie. Pri intenzívnom tréningu môžu vykazovať nižšiu stabilitu, menšiu odolnosť a kratšiu životnosť, čo je dôležité pri výbere vybavenia pri dlhodobom používaní.
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 32 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.2 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 9 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 110 cm |
| Šířka běžecké plochy | 40 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 103 cm |
| Šířka stroje | 72 cm |
| Délka stroje | 138 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo FB-PAS-TM1300
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 100 kg |
| Hmotnost stroje | 32 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 1.2 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 1 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 0 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 9 km/h |
| Regulace sklonu | Nemá |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 110 cm |
| Šířka běžecké plochy | 40 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie gumovými silentblokmi |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľské programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ne |
| Sklon pásu | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 103 cm |
| Šířka stroje | 72 cm |
| Délka stroje | 138 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: FB-PAS-TM1300
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .